Aranżacja wnętrz – powierz to specjaliście

Branża budowlana Usługi

Projektowanie wnętrz Kraków - usługa dla Ciebie.

To, jak wyglądają pomieszczenia, w których żyjemy, ma duży wpływ na nasz nastrój. Wskazane jest zatem zatroszczyć się o to, by wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Projektowanie wnętrz wydaje się łatwe, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać je idealnie, potrzebne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest ogromna – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym spędzimy kilka albo nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej zlecić to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy pomoc specjalisty na wszelkich etapach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz będą w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To wyjątkowo ważne, gdyż optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga sporego doświadczenia, które można zdobyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia powstają przeważnie 3 projekty wnętrz – wykonawczy, budowlany i koncepcyjny.

Nie tylko projektowanie wnętrz – pozostałe usługi

Pomoc architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się tylko na wykonaniu projektów. Żeby jego pomysły zostały urzeczywistnione, zazwyczaj niezbędny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu produktów (ewentualnie ich wskazaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz opracowania projektów mieszkań, architekt oferuje również wsparcie przy wyborze nieruchomości, w fachowy sposób oceniając warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Nasze dane adresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]