Bartłomiej Sitarski – biuro architektoniczne

Branża budowlana

Dowiedz się więcej o usługach świadczonych przez pracownię architektoniczną Kraków

Niewątpliwie chciałbyś, żeby w Twoim nowym domu wszystko było takie jak sobie wymarzyłeś. Sukces Twoich działań zależy zwłaszcza od tego, na który projekt domu postawisz. Dotarcie do najbardziej godnych uwagi ofert nie powinno być na szczęście skomplikowane – projekt może sporządzić pracownia architektoniczna lub także, jeśli zależy ci na terminie, możesz zdecydować się na gotowy projekt. Które wyjście będzie korzystniejsze? Które wybrać??

Projekt z katalogu – taniej niż w biurze architektonicznym

W internecie bez trudu znajdziesz mnóstwo projektów domów. Są wśród nich oferty dla klientów z małymi wymaganiami i tych, którzy chcieliby kupić bardziej oryginalny dokument. Ich podstawową zaletą okazuje się na pewno cena – za nieskomplikowane wydasz jedynie za trochę więcej, niż dwa tysiące zł. Poza tym będzie to idealna opcja dla klientów, którzy chcieliby kupić projekt jak najprędzej – gotowe projekty możemy mieć w kilka chwil.

Projekt z biura architektonicznego

Usługi, które oferuje biuro architektoniczne okażą się doskonałe dla klientów, którzy zamierzają wznieść dom, który będzie odróżniał się na tle innych nieruchomości. Wybierając podobne rozwiązanie zyskujemy gwarancję, że dokument będzie taki, jak nam zależy – zanim go sporządzi, architekt zapyta nas, na jakich szczegółach najbardziej nam zależy.

Ceny w biurze architektonicznym

Dokument sporządzony przez biuro architektoniczne okaże się jednak znacznie droższy od katalogowego – osoby, które na niego postawią muszą liczyć się z kosztami około dwustu złotych za m2.

Nasze dane adresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]