drzwi wewnętrzne drewniane, drzwi wewnętrzne drewniane

Drzwi drewniane wewnętrzne – dlaczego warto je wybrać?

Branża budowlana Robienie zakupów

Drzwi drewniane wewnętrzne to nadal doskonałe rozwiązanie, wykorzystywane zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i pomieszczeniach zaaranżowanych w tradycyjnym tonie. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Opisujemy główne cechy i wariant produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane mogą przetrwać przez wiele lat

Drewno to ekologiczny materiał, który należycie konserwowany może zachować się w niezmienionej kondycji nawet kilkadziesiąt lat, a zastosowany jako element aranżacji mieszkania sprawia, że staje się ono ciepłe i bardziej intymne. Obecna technologia pozwala bardzo dobrze łączyć cechy drewna z wymaganiami współczesnego odbiorcy, co owocuje powstaniem drzwi cechujących się estetycznym wyglądem i dużą funkcjonalnością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo wyróżniają się małym poziomem rozszerzalności (czyli nie deformują się) oraz odpowiednią izolacją cieplną. Możliwość pomalowania ich zewnętrznej powierzchni dowolnym kolorem, lakierem albo bejcą sprawia, iż tego typu drzwi zdadzą egzamin w pomieszczeniach wszelkiego rodzaju – zarówno zaaranżowanych w nowoczesnym, skandynawskim stylu, jak i mieszkaniach urządzonych w stylistyce retro. U producentów znajdziemy drzwi drewniane wytworzone z sosny, dębu oraz mahoniu, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, impregnowane ekologicznymi lakierami na bazie wody, wzory bez progu lub z progiem oraz wiele innych typów, które zachwycają walorami estetycznymi i doskonale wyglądają przez długi czas.

Szyby fazowane i witrażowe – drzwi drewniane na wymiar

Zastanawiałeś się nad drzwiami drewnianymi na wymiar? Potrzebujesz założyć w swoim pokoju albo sali konferencyjnej biura skrzydła drzwiowe o nietypowej budowie lub nieszablonowych wymiarach? A może marzą Ci się drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? W takiej sytuacji wypada zaufać doświadczonym producentom, którzy świadczą bezpłatny pomiar, fachowe konsultacje, a także opcję wykonania projektu na indywidualne zlecenie. Przedsiębiorstwo Oknostol oferuje drzwi wysokiej jakości, a przy tym daje 5-letnią rękojmię na drzwi. Drzwi wewnętrzne drewniane można dostosować do wszelkich zamierzeń klienta i przykładowo wypełnić je szybami – między innymi szkłem ornamentowym, piaskowanym lub wypukłym, co z pewnością podnosi ich walory estetyczne oraz użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane mogą być także wyposażone w zamek z wkładką, a w przypadku drzwi do WC – w zamek łazienkowy.

Nasze dane adresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]