Drzwi drewniane zewnętrzne – odporne na wypaczenia

Branża budowlana Robienie zakupów

W tym miejscu zaopatrzysz się w drzwi drewniane na wymiar

Drzwi zewnętrzne wykonują kilka funkcji – ochraniają dom przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, separują od hałasu docierającego z dworu i strzegą przed kradzieżą. Dlaczego opłaca się wybrać drewniane drzwi wejściowe? Kiedy nabyć drzwi dwuskrzydłowe?

Drzwi zewnętrzne drewniane nie deformują się

Kupno drzwi wejściowych to jedna z najpoważniejszych decyzji, które musi podjąć każdy właściciel mieszkania. Drewniane drzwi wejściowe już od dawna cieszą się ogromną popularnością, z uwagi na swoje właściwości i wytrzymałość. Organiczny surowiec znakomicie się prezentuje i można go wykończyć na mnóstwo sposobów. Prawidłowo skonstruowane drewniane drzwi zewnętrzne charakteryzują się energooszczędnością i mają niewysoki współczynnik przenikania ciepła, co sprawia, iż opłaty za ogrzewanie są dużo niższe, a mimo tego w mieszkaniu daje się odczuć komfort termiczny. Kupując drzwi do domu wypada rozważyć modele o grubości 68 mm ewentualnie 92 mm. Ze względu na swoje cechy znacznym powodzeniem cieszą się szczególnie ocieplane drzwi zewnętrzne wyprodukowane z drewna klejonego trójwarstwowo – nie odkształcają się i ciężko je uszkodzić, więc rewelacyjnie nadają się do zabudowy jednorodzinnej. Współczesne drewniane drzwi wejściowe posiadają uszczelki najnowszej generacji.

Co posiadają drzwi wejściowe?

Producenci świadczą także wykonanie drzwi drewnianych na wymiar, które są rekomendowane w przypadku nieszablonowych otworów drzwiowych. Natomiast drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe to oferta dla inwestorów, którzy kładą nacisk na niebagatelny design. Jeżeli poszukujemy dwuskrzydłowych drzwi drewnianych na wymiar, należy skorzystać z usług producenta, który wykonuje spersonalizowane wzory na zamówienie, a jednocześnie gwarantuje wieloletnią gwarancję na swoje wyroby. W drzwiach drewnianych umieszcza się pięknie prezentujące się szyby, np. ornamentowe. Zamawiający mogą też wybierać spośród wielu rodzajów szyldów. Oprócz walorów estetycznych, warto także zaakcentować pozostałe atuty, którymi wyróżniają się dwuskrzydłowe drzwi wejściowe. Coraz częściej zaopatruje się je w zabezpieczenia antywłamaniowe, w wyniku czego ciężko je wyłamać. Gwarantuje to lokatorom znakomitą ochronę. Dwuskrzydłowe drzwi wejściowe posiadają też wielopunktowy zamek listwowy, a nabywca może zdecydować się na niski próg drewniany bądź aluminiowy. W dzisiejszych czasach w trakcie wytwarzania drewnianych drzwi wejściowych korzysta się z najwyższej jakości środków impregnujących, które osłaniają ich powłokę przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych.

Nasze dane adresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]