Kątowniki nierdzewne

Branża budowlana

sprawdź kątowniki nierdzewne na metal-e.pl/pl/c/KATOWNIKI-NIERDZEWNE-HUTNICZE/13

Kątowniki to jedne z najważniejszych produktów metalurgicznych. Znajdują wiele zastosowań – są wykorzystywane na placach budów, w czasie prac konserwatorskich czy w warsztatach miłośników majsterkowania. Aby jednak zaspokoiły konkretne potrzeby, muszą być wytrzymałe oraz jak najlżejsze. Te cechy sprawiają, iż budowla złożona z kątowników będzie stabilna i bez problemu wytrzyma różne wibracje. Jak więc rozpoznać, czy dany produkt będzie wystarczający? Gdzie można je spotkać?

Kątowniki nierdzewne zapewnią stabilność

Najlepszym surowcem do produkcji kątowników okazuje się stal nierdzewna. Czemu warto wybrać akurat kątowniki nierdzewne? W szczególności ze względu na wytrzymałość cechującą ten stop – wytrzymają więcej od elementów wyprodukowanych z pozostałych stopów. Jest tak dlatego, iż nie rdzewieją, zatem także po dziesięcioleciach zachowują swoje parametry. Kątowniki nierdzewne cechują się także małą rozszerzalnością termiczną, co podnosi bezpieczeństwo ich używania w czasie upałów lub mrozów.

Gdzie wykorzystuje się kątowniki nierdzewne?

Kątowniki nierdzewne okazują się bardzo funkcjonalne. Stosuje się je na budowach, gdzie są najważniejszym elementem okien lub balustrad. Kształtowniki i kątowniki nierdzewne są także używane do wyrobu konstrukcji elewacyjnych. Oprócz tego z uwagi na fakt, że są solidne, stosuje się je przy wznoszeniu scen lub wież, a poza tym szkieletów dużych namiotów. Odpowiednie kątowniki można również wykorzystać do montażu regałów – stworzone do tego produkty często mają interesujące dekoracje.

Nasze dane adresowe:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]