Komu zlecić budowę domów drewnianych?

Branża budowlana

Zleć budowę domów drewnianych Małopolska na http://domygoralskie.com

Wiele osób marzy o posiadaniu swojego domu. Niemałej liczbie z nich udaje się przekuć w czyn to marzenie. Jeszcze jakiś czas temu w polskim krajobrazie dominowały domy mające kształt zwykłego pudełka. Nie wzbudzały one zachwytu ani wyglądem, ani funkcjonalnością. Charakteryzowały się też dużymi stratami energii. Obecnie wygląda to diametralnie inaczej. Bardzo chętnie stawiamy na domy wybudowane z drewna stanowiące połączenie tradycyjnego stylu podhalańskiego z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Budowa domów drewnianych – jak świetnie połączyć nowoczesność oraz tradycję?

Domy drewniane to obecnie najlepszy przykład na to, jak efektywnie można łączyć klasyczny styl podhalański z nowoczesnymi rozwiązaniami, które zapewniają nam komfort. Styl góralski – bo tak nierzadko nazywa się również styl podhalański – to kwintesencja świetnego gustu. Małe okna, charakterystyczny dach pokryty gontem, balkon bądź weranda – to typowe cechy domu, który wybudowany został właśnie w stylu góralskim. By jednak tego rodzaju dom był nowoczesny, architekci stawiają na liczne przeszklenia, z chęcią wprowadzają również innego rodzaju nowatorskie materiały. Tego rodzaju dom może być też energooszczędny. Aby tak właśnie było architekci stosują dość zwartą bryłę domu, zalecają dobór odpowiednich okien oraz solidne ocieplenie. Domy z drewna wybudowane w stylu podhalańskim połączonym z nowoczesnymi elementami napotyka się nierzadko w w jednej części Polski. Jest to rzecz jasna Małopolska, na terenie której położone jest malownicze Podhale.

Budowa domów drewnianych –zleć projekt specjalistom

Przygotowanie doskonałej jakości projektu domu z drewna będącego połączeniem stylu podhalańskiego ze stylem nowoczesnym naprawdę nie jest proste. Z tego powodu najrozsądniej jest zlecić to zadanie specjalistom. Tak samo jest już podczas budowy domu. Tylko wtedy będzie można mieć pewność, że dom będzie prezentował się świetnie, a równocześnie będzie trwały i komfortowy w użytkowaniu.

Nasze dane adresowe:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]