kontenery na gruz, kontenery na złom

Kontenery budowlane – hakowe, rolkowe i samowyładowcze

Branża budowlana Robienie zakupów

Kontenery na gruz mają bardzo ważną funkcję podczas prowadzenia robót remontowo-budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem usunięcie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych czynnościach. Jakie rodzaje kontenerów stalowych są w sprzedaży? U kogo można je kupić?

Kontener na odpady budowlane – postaw na wysoką jakość

Na rodzimym rynku produkcją wytrzymałych i pojemnych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na gruz i kontenery na złom. Te rodzaje pojemników używają nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty parające się użyczaniem kontenerów stalowych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz betonowy i ceglany oraz innego rodzaju pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży znajdziemy sporo typów pojemników na odpady. Są kontenery z pokrywą, otwarte, pojemniki z plandeką, kontenery stalowe, muldy symetryczne i asymetryczne oraz mnóstwo innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele hakowe, rolkowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. Zależnie od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener posiadający pokrywę. Na budowach nierzadko wykorzystywane są też kontenery do transportu materiałów sypkich – z reguły są to modele samowyładowcze, które można prędko rozładować.

Nasze dane adresowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]