Nowoczesne elementy konstrukcyjne – kątowniki aluminiowe

Branża budowlana Robienie zakupów

Zamów kątowniki aluminiowe

Profesjonalne części wykonane z aluminium gwarantują stabilność konstrukcji, dzięki czemu znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Czym charakteryzują się kątowniki aluminiowe? W jakich sektorach są wykorzystywane?

Kątowniki aluminiowe – do nabycia także przez internet

Kątowniki aluminiowe to komponenty konstrukcyjne w kształcie litery L. Cechują się odpowiednią długością oraz stałym przekrojem poprzecznym. Są one bardzo wytrzymałe na niekorzystne czynniki zewnętrzne i nie ulegają korozji, a wszystko dzięki aluminiowej konstrukcji. W grupie kształtowników wyróżniamy także inne rodzaje komponentów – m.in. ceowniki i zetowniki. Kątowniki można nabyć nie tylko w tradycyjnych sklepach, ale także bez wychodzenia z domu. W sklepach online sprzedawane są kątowniki o różnym przekroju, np. 30 mm x 30 mm, 40 mm x 40 mm czy 60 mm x 60 mm, co gwarantuje idealne dostosowanie do rozmaitych wymagań klientów. Kątowniki sprzedawane online są cięte przecinarką do dowolnej długości.

Kątowniki aluminiowe – w branży budowlanej i produkcyjnej

Kątowniki aluminiowe znajdują zastosowanie w wielu gałęziach gospodarki, np. w branży motoryzacyjnej, produkcyjnej czy reklamowej. Wykorzystuje się je do konstruowania siatek laboratoryjnych, regałów, poręczy itd. O tak uniwersalnym wykorzystaniu decyduje przede wszystkim materiał, z którego są wykonane. Aluminium jest bowiem nie tylko niezwykle odporne i jednocześnie lekkie – to także materiał, z którego można uzyskać surowce wtórne oraz swobodnie kształtować przez gięcie.

Nasze dane adresowe:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]