Projekty budowlane – skorzystaj z usług pracowni architektonicznej

Branża budowlana Usługi

Tu uzyskasz dalsze informacje o pracy architekta Kraków

Biuro projektów oferuje rozległy wachlarz usług – pomaga realizować marzenia klientów prywatnych, którzy pragną osiedlić się w komfortowym i ergonomicznym domku, ale też kieruje ofertę do firm oraz instytucji. Architekt opracowuje całościowy projekt obiektu, a później aktywnie pilnuje zaawansowania robót, planuje odnowę domu bądź występuje z propozycją aranżacji już istniejących rezydencji, a także projektuje bieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

Jak wesprze Cię profesjonalne biuro projektów?

Szukasz innowacyjnych, kreatywnych projektów budowlanych? Chcesz, żeby Twój dom wyróżniał się spośród wielu domków w Twojej miejscowości? Potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, iż Twój dom będzie przytulny, a równolegle ergonomiczny? Zapraszamy do naszej pracowni architektonicznej! Wśród projektów dostępne są zarówno te inspirowane ponadczasowym designem, jak i plany zgodne z obecnymi trendami architektonicznymi.

Biuro architektoniczne – co zaprojektowaliśmy

W naszym portfolio posiadamy zarówno projekty aranżacji pomieszczeń mieszkalnych, domków jednorodzinnych, jak i budynków użyteczności publicznej oraz wnętrz komercyjnych. Wykonane realizacje to m.in. pensjonaty, zakłady opiekuńczo-lecznicze, budynki rekreacyjne czy biura. Konfiguracja przestrzeni i istota projektu dopasowywany jest do specyfiki konkretnego obiektu, jak również osobistych potrzeb odbiorcy. Nasze biuro projektowe może również opracować plan funkcjonalnych i pojemnych szaf wnękowych, które umożliwią najlepsze wykorzystanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Nasze dane adresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]