Projekty domów z płaskim dachem – nowoczesność i funkcjonalność

Branża budowlana

Projekty domów z płaskim dachem. Zobacz, kto je sporządza

Stropodachy są dla większości czytelników źródłem sporych kontrowersji. Przyczyn, dla których nie darzymy ich zaufaniem jest mnóstwo – na przykład walory wizualne, szacunek dla tradycyjnej zabudowy i fakt, że domy z płaskim dachem niektórym naszym rodakom przypominają architekturę czasów komunizmu. Zupełnie inaczej patrzą na nie projektanci, bo im domy z płaskim dachem umożliwiają zastosowanie oryginalnych koncepcji. Projekty domów z płaskim dachem cieszą się ogromnym uznaniem na zachodzie, gdzie od kilku dziesięcioleci są najczęściej budowanym typem budynków. Powoli przekonują się do nich również młodsi inwestorzy w naszym kraju. Nie może to rzecz jasna dziwić – takie domy mają wszak wiele atutów.

Zalety projektów domów z płaskim dachem

Na dom z płaskim dachem dobrze postawić w szczególności ze względu na fakt, że nierzadko jest on znacznie bardziej interesujący od budynków ze stromym dachem. Dla większości właścicieli bardzo istotne okazuje się także to, iż stropodach pozwala na wykonanie dużego balkonu oraz nasadzenie roślinności. Kolejnym plusem projektów domów z płaskim dachem okazuje się to, iż wybudowane w ich myśl budynki są łatwe przy naprawach, a także potrafią być przyjazne środowisku, zwłaszcza jeżeli na dachu będą zainstalowane panele solarne.

Komu zlecić projekty domów z płaskim dachem?

Pamiętajmy, że projekty domów z płaskim dachem rzutują na wygodę życia ich właścicieli. Przed decyzją o wyborze usług danego architekta warto zatem odwiedzić parę portfolio i później znaleźć najlepszą z nich. Najważniejsze będą oczywiście wcześniejsze realizacje architekta, ale warto też dowiedzieć się, co sądzą o nim pozostali klienci. Dobrze także zrobimy, kiedy architekt współpracuje z ekipą, która szybko i dokładnie zrealizuje opracowany przez niego projekt domu z płaskim dachem – usprawni to budowę i spowoduje, iż wszystko przebiegnie bez żadnych problemów.

Nasze dane adresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]