projekty domów drewnianych nowoczesnych, domy drewniane projekty

Tradycyjne projekty domów drewnianych

Branża budowlana

Domy z bali stają się coraz bardziej modne. Nowoczesna budowa powoduje, że tego typu nieruchomości nie tylko prezentują się niezwykle estetycznie, ale są także komfortowe. Czy domki z bali mogą być używane jako nieruchomości całoroczne? Jak wyszukać architekta, który pomoże nam zbudować wymarzony dom?

Projekty domów drewnianych – duże oszczędności

Nowoczesne domy drewniane nie pozostają już tylko w sferze marzeń. Ogromna ilość zalet powoduje, że Polacy coraz częściej decydują się na wybudowanie takich domów. Przede wszystkim są one bardziej ekonomiczne niż domy z cegły. Ich struktura jest lżejsza, a to oznacza większe oszczędności. Nowoczesne domy drewniane powstają w mgnieniu oka, ponieważ są wykonane z przygotowanych wcześniej elementów. Nie musimy martwić się o prace związane z tynkowaniem. Fachowcy przekonują, że budowa może trwać zaledwie kilka miesięcy, dlatego domy drewniane zyskują coraz większe grono fanów. Łączą one w sobie dwa elementy. Domy drewniane całoroczne zniewalają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo tatrzańskie domki. Jednak dzięki innowacyjnym prefabrykatom dają komfort taki sam jak domy wykonane z cegły.

Projekty domów drewnianych – gdzie wyszukać projektanta

Domy drewniane nowoczesne to budynki skonstruowane z surowca naturalnego, co powoduje, że w środku panuje korzystny mikroklimat. Dzięki wykorzystaniu bali osoby zmagające się z aeroalergenami czują znaczącą poprawę stanu zdrowia. Domy z bali cechują się wspaniałym poziomem izolacji cieplnej, nie musimy ich jeszcze ocieplać. Dodatkowym plusem jest nieznaczna grubość ścian, dzięki czemu powierzchnia użytkowa domu jest większa. Domy drewniane można budować również poza sezonem, bo całość robót wykonywana jest z pominięciem betonowania. Podejmując decyzję o inwestycji w nowoczesne domy drewniane pamiętajmy, żeby zaufać najlepszym ekipom.

Nasze dane adresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]