Zamiast murowanych – budowa domów góralskich

Branża budowlana

Na http://domygoralskie.com zamówisz budowę domów góralskich

Piękne domy góralskie urzekają klasycznym wykończeniem, co sprawia, że coraz więcej Polaków chce wprowadzić się do takiej nieruchomości. Gdzie najczęściej można je spotkać i czym się charakteryzują?

Budowa domów góralskich – nowatorskie chatki

Nowoczesne domy góralskie prezentują się wręcz bajkowo, utrzymane są w tzw. stylu zakopiańskim. Są zrobione ze świerku i charakteryzują się skośnymi dachami oraz ogromną ilością ozdobnych elementów, mają również nawiązania do motywów ludowych. Stanowią znakomite uzupełnienie tatrzańskiego krajobrazu, dlatego występują przeważnie w rejonach górskich. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby skonstruować taki budynek w na swojej działce – Polacy szukają alternatyw dla kosztownych inwestycji związanych z budową domu murowanego. Budowa domów góralskich jest zdecydowanie tańsza i szybsza niż w przypadku tradycyjnych nieruchomości. Budowane są one z prefabrykatów, a nowoczesna technologia sprawia, że prace można realizować także podczas zimy, bowiem omijamy tzw. „mokre etapy” prac. Przedsiębiorstwa zajmujące się ich budową podkreślają, że dom można postawić w ciągu kilkunastu tygodni.

Budowa domów góralskich – świetne warunki do mieszkania

Klimatyczne chałupy góralskie mogą służyć jako budynki na urlop, ale także mieć przeznaczenie całoroczne. Stosowana technika pozwala uzyskać wewnątrz znakomite warunki do życia, dachy zabezpieczone są ceramicznymi dachówkami, a na ściany można położyć wełnę mineralną. Przedsiębiorstwa zajmujące się budowaniem domków góralskich odpowiednio zabezpieczają wszystkie komponenty, żeby chronić pomieszczenia przed zimnem. Następnym plusem domów tego typu jest możliwość rozbudowy. Podejmując decyzję o inwestycji w nowatorskie domy góralskie, wybierajmy wyłącznie sprawdzone podmioty, które doskonale łączą tatrzański klimat z nowatorskimi pomysłami.

Nasze dane adresowe:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]