Na pomoc włosom – trycholog w Krakowie

Dbanie o zdrowie

Nasze włosy nierzadko są w naszych czasach narażone na niezdrowy wpływ zanieczyszczonego środowiska. Cierpią też z powodu naszej diety. Należy o nie dbać poprzez używanie kosmetyków czy wyspecjalizowanych dermokosmetyków. Gdy jednak kłopoty z owłosioną skórą głowy budzą obawy, może okazać się wskazana wizyta u specjalisty trychologa.

Czym zajmuje się trychologia?

Trychologia jest dziedziną medycyny zajmującą się przypadkami wypadania włosów, łysienia jak też innymi chorobami. Specjalista tej dziedziny może nam pomóc, gdy dotyka nas problem łuszczycy, łupieżu czy łojotokowego zapalenia skóry głowy. Korzystając ze specjalistycznych narzędzi badań, trycholog może skutecznie zdiagnozować nasze choroby i zaproponować odpowiednią kurację.

Trycholog w małopolsce

Gabinet Centrum Zdrowego Włosa, wykorzystując najnowsze osiągnięcia trychologii, może zaproponować nam przeróżne zabiegi wpływające na stan włosów i skóry głowy. Po mikroskopowej analizie możemy zdecydować się na procedurę anti-aging cofnąć widoczny po kondycji naszych włosów upływ czasu. Specjaliści trychologii kosmetycznej zaproponują nam także efektywne sposoby pozwalające dbać o skórę głowy w domu i w gabinecie. Dzięki dobrze przeprowadzonej pielęgnacji będziemy mogli czerpać radość ze zdrowych i pięknych.

Wyposażony w zaawansowany sprzęt gabinet położony jest w centrum Krakowa. Można w nim nabyć specjalistyczne dermokosmetyki ułatwiające zachowanie naszych włosów w dobrym stanie po wykonaniu zabiegu. Gabinet zaprasza w godzinach 10:00 – 17:00 po wcześniejszej rezerwacji wizyty.