Nie obawiaj się operacji wzroku! Oddaj się w ręce specjalistów

Dbanie o zdrowie

Wejdź na voigtklinikaoka.pl, aby uzyskać informacje o centrum oka.

Dobry wzrok to gwarancja wysokiego komfortu życia. Klinika okulistyczna pomaga skorygować dokuczliwe i w wielu przypadkach groźne dla zdrowia dolegliwości. Kto powinien poddać się operacji wzroku?

Korekta wzroku – zaufaj wprawnemu optometryście

Nie tak dawno temu korygowanie wad wzroku sprowadzało się do noszenia soczewek kontaktowych lub okularów. Od kilkunastu lat dostępne są jednakże nowoczesne metody korekty pozwalające na leczenie dalekowzroczności, krótkowzroczności, presbiopii, a także szeregu pozostałych chorób. Nadzwyczaj rozpowszechniona jest laserowa operacja wzroku cechująca się wysoką skutecznością. Taka korekta wzroku jest zabiegiem nieinwazyjnym oraz bezpiecznym, a pacjent w mgnieniu oka powraca do regularnych zajęć. Korygowanie wad wzroku jest możliwe w centrum oka, gdzie pracuje wykwalifikowana kadra lekarzy, specjalizujących się w innowacyjnych metodach leczenia. Wykwalifikowany optometrysta pomoże postawić diagnozę, wybrać odpowiednią technikę leczenia oraz skorygować wadę wzroku. Lekarze działający w klinice okulistycznej mają w dyspozycji najnowszy sprzęt diagnostyczny, dzięki czemu są w stanie rozpoznać nawet rzadko spotykane dolegliwości oczu.

Z jakimi przypadłościami można zgłosić się do kliniki okulistycznej?

Kliniki okulistyczne zajmują się też leczeniem innych schorzeń, takich jak np. keratoconus, czyli stożek rogówki. Nowoczesne metody jego leczenia polegają między innymi na wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych bądź modelowaniu rogówki za pomocą metody Topoguided. Oprócz tego okuliści przeprowadzają pomiar ciśnienia oka, które jest procedurą użyteczną w ujawnianiu zapalenia gałki ocznej, jaskry i pozostałych uciążliwych chorób. W klinice okulistycznej wykonuje się również mapy rogówki – jest to konieczne przed zabiegami laserowymi, przykładowo operacją zaćmy. Korygowanie wzroku to rzecz jasna nie wszystko – lekarze okuliści radzą sobie też z innymi problemami, np. ciałami obcymi w gałce ocznej oraz pozbyciem się kaszaków.

Nasze dane adresowe:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]