Ochronna przyłbica Mini Shield firmy Vitberg – trwałość i komfort

Dbanie o zdrowie Robienie zakupów

Znajdź maseczkę z przyłbicą

Pandemia koronawirusa, która opanowała cały świat, na skroś przeistoczyła nasze kontakty społeczne oraz życie. Wytyczne dystansu społecznego narzucają nieodzowność używania licznych środków, których zadaniem jest chronić nas przed realnym ryzykiem zarażenia się tym nowym wirusem. Idąc do przychodni bądź restauracji, gdzie na ogół obracamy się w większej gromadzie ludzi, musimy zawsze zakładać na usta i nos ochronną maskę. Jak jednak postąpić, jeśli mamy problemy z zaczerpnięciem oddechu w popularnej maseczce z bawełny?

Wygodna ochronna przyłbica zabezpiecza równie dobrze jak maseczka chirurgiczna

Ci, którzy sądzą, że bawełniane maseczki ochronne są niewygodne i mają kłopoty z oddychaniem podczas ich noszenia, mogą sprawić sobie przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony osobistej jest m.in. maseczka wielorazowa Vitberg Mini Shield. Chroni ona przed stycznością z wirusem w jednakowym zakresie jak maska chirurgiczna, czyli kryje nos i usta, ale równocześnie zapewnia lekkość oddychania. Jej podstawowymi zaletami są solidność, komfort i nieznaczna waga, nie wykraczająca poza 10g. Ta przyłbica ochronna wytworzona jest z materiałów, dzięki którym może być użytkowana wiele razy. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po kolejnym użyciu można zdezynfekować, a samą maseczkę można także wyprać ręcznie (do trzydziestu razy) w wodzie z detergentem.

Mini przyłbica – dla osób pracujących oraz astmatyków

Taką maseczkę wielorazową rekomenduje się stosować każdemu, komu zależy na ochronie, ale i na wygodzie. Osoby starsze, cierpiące na astmę, w podeszłym wieku czy regularnie uprawiające sport będą sobie chwalić swobodę jaką przynosi taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również rekomendowana wszystkim, którzy mają obowiązek nosić ochronne maski w czasie wykonywania obowiązków służbowych. Vitberg Mini Shield nie krępuje ruchów szyi, nie powoduje parowania okularów, a jej stosowanie przez kilka godzin nie powoduje wrażenia dyskomfortu. Młodsi użytkownicy na pewno docenią też to, iż działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy w smartfonach.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]