Portal „ABC Zdrowie” o zestawie do wibroterapii od Vitberg – opinie

Dbanie o zdrowie

Co trzeba wiedzieć o Vitberg opinie?

Poznaj wyniki testu redakcyjnego urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadziła dziennikarka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki portalu „ABC Zdrowie”

Zbadano działanie pełnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, który składa się z 6 modułów aktywnych oraz elementów dodatkowych czyniących eksploatację urządzenia o wiele wygodniejszą. W urządzeniu można regulować prędkość wibracji – dostępne są 4 zakresy, z czego najwyższy dedykowany jest do wibracyjnego treningu sportowego. Z użyciem modułu bazowego można przeprowadzić zabiegi na łydkach, stopach i odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Jeśli chcemy rozszerzyć działanie przyrządu i dopasować go do własnych preferencji, konieczne będzie zakup modułu: Szyja, Kolana, Biodra, Metabolizm lub Nogi. Przy użyciu tych elementów można skutecznie uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, łagodzić drętwienie karku, przeciwdziałać migrenom, zapobiegać bólom kolan i łydek, jak również wspomagać proces odchudzania.

Zabiegi rehabilitacyjne z zestawem RAM Vitberg+ trwają 30 minut i mogą być wykonywane w domach opieki oraz profesjonalnych gabinetach, jednak pozwalają także na używanie ich w zaciszu własnego mieszkaniu.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]