Portal Napieraj.pl recenzuje zestaw RAM Vitberg+

Dbanie o zdrowie

Zobacz więcej szczegółów o marce Vitberg na napieraj.pl

Co o wibroterapii myślą sportowcy? Czy polecają korzystanie z Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+? Jaki wpływ na ciało mają drgania?

Urządzenia marki Vitberg – opinie sportowców

W sportowej rehabilitacji od kilkunastulat wykorzystuje się drgania o niewielkiej częstotliwości. Wibroterapia może pozytywnie oddziaływać na zwiększenie poboru tlenu, jak również utlenienie krwi i mięśni. Masaż wibracyjny odpręża mięśnie, przyśpiesza ich odbudowę po znacznym treningu. Nawet jeżeli zajmujemy się sportem wyłącznie dla przyjemności, również możemy czerpać z dobrodziejstwa wibroterapii. Dzięki firmie Vitberg w prosty sposób można skorzystać z takiego zabiegu we własnym mieszkaniu. Produkowane nad Wisłą urządzenie RAM Vitberg+ jest nieskomplikowane w obsłudze: sterowane jest pilotem, którym w prosty sposób wskażemy odpowiedni program (w wersji bazowej jest to tryb Kręgosłup, Relaks lub Nogi) oraz intensywność drgań.

Aparat marki Vitberg otrzymuje liczne pozytywne opinie zarówno od rehabilitantów, lekarzy oraz sportowców , jak i prywatnych użytkowników. Zauważają oni, że urządzenia pozwalają odprężyć i rozluźnić organizm, co daje odczucie jak po profesjonalnym masażu fizjoterapeuty.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]