Urządzenia RAM Vitberg+ – zobacz co myśli o nim Mistrz Świata w kickboxingu

Dbanie o zdrowie

Dowiedz się więcej o Vitberg opinie

Nieistotne czy jesteś wyczynowym sportowcem czy gospodynią domową, zapewne zestaw RAM Vitberg+ może przyczynić się do poprawy jakości Twojego życia. Odwiedź z nami miejsce, gdzie produkowane są moduły do wibroterapii nowosądeckiej firmy Vitberg.

Aparaty firmy Vitberg – poznaj opinię MŚ w kickboxingu

Dołącz do Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego oraz Pani Bogusławy w trakcie ich odwiedzin w centrali firmy Vitberg i zobacz, jak pomogły im modułowe urządzenia do terapii wibracjami tej marki. Bolące biodro, regeneracja organizmu po ciężkich sesjach treningowych, stres czy spowolniony metabolizm – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały zaprojektowane aparaty do wibroterapii.

Vitberg – co warto wiedzieć o marce

Firma Vitberg jest rodzimym producentem urządzeń do wibroterapii, która w rezultacie długoletnich badań nad tą dziedziną opracowała unikatowy produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Aparaty są wytwarzane w 100% w Nowym Sączu, z polskich komponentów, a wszystkie ich części są ręcznie składane. Vitberg dba o skrupulatną kontrolę jakości, dlatego przed dopuszczeniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie testowany. Z myślą o swoich pacjentach, ponieważ tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg nieprzerwanie usprawnia oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad aparatami, jak również procesami zwiazanymi z wibroterapią.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]