Urządzenia Vitberg – wibroterapia lecznicza i profilaktyczna

Dbanie o zdrowie

Na https://portal.abczdrowie.pl/wibroterapia-bezpieczna-metoda-na-dobre-zdrowie odnajdziesz więcej informacji o marce Vitberg

Na czym polega wibroterapia i jak wpływa na organizm człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych dolegliwości? Czy można kupić zestawy do terapii wibracjami dla prywatnego użytku? Dowiedz się wszystkiego na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, opierająca się na stymulacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez stosowne urządzenie impulsu mechanicznego. Terapii wibracjami można poddać całe ciało lub skupić się na jednej jego części. Korzystanie z wibroterapii zalecają lekarze medycyny sportowej, fizjoterapeuci i rehabilitanci.

Terapia wibracjami pomaga podnieść sprawność organizmu na różny sposób: usprawnia krążenie limfatyczne, poprawia perystaltykę jelit, pomaga w leczeniu dolegliwości urologicznych, jak również może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc odchudzanie. Drgania przyrządów do terapii wibracyjnej uspokajają i niwelują stres, usprawniają krążenie w nogach, ułatwiają odprężenie pacjenta, jak również wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystuje się w zapobieganiu objawów miażdżycy oraz zawału serca.

RAM Vitberg+ – urządzenie do terapii wibracjami wyprodukowany w Polsce

Zainteresowanie wibroterapią rośnie z każdym rokiem, jednak pacjenci pragną korzystać z urządzeń do wibroterapii również prywatnie, we własnym domu. Do takich osób kierowana jest oferta polskiej firmy Vitberg, produkującej Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg daje możliwość sprawdzenia swoich produktów w sieci poradni, rozsianych na terenie kraju.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]