Wortal „Uroda i Zdrowie” o zestawie do wibroterapii od Vitberg – opinie

Dbanie o zdrowie

Tu odnajdziesz szczegółowe wiadomości dotyczące marki Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadzili autorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Recenzję zestawu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm opracowano po miesięcznym okresie użytkowania produktu.

Vitberg – opinia autorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie firmy Vitberg jest łatwe do uruchomienia. Zaledwie w kilka sekund po podłączeniu poszczególnych modułów do części bazowej można rozpocząć masaż wibracyjny obszaru śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Drgania działają stymulująco na pracę jelit. Vitberg stworzył również moduł Biodra, który poddaje wibracjom m.in. mięśnie pośladkowe oraz mięśnie czworogłowe i dwugłowe uda. Intensywność drgań modułów regulowana jest pilotem. Po niespełna kilku dniach używania modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie stymulację procesów przemiany materii, a w efekcie – na zakończenie miesięcznego testu – utratę wagi.

System RAM Vitberg+, który można stosować również przy schorzeniach mięśni, układu kostno-stawowego bądź do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w wielu punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie kraju.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]