Wywiad „INN:Poland” z producentem urządzeń Vitberg

Dbanie o zdrowie

Poszukujesz więcej wiadomości dotyczących marki Vitberg? Skieruj się na https://innpoland.pl/144425,startup-z-20-letnim-stazem-firma-z-nowego-sacza-sprzedala-milion-urzadzen

Przeczytaj wywiad serwisu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg specjalizującej się w produkcji Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Poznaj ewolucję firmy, która zainteresowała się tematem wibroterapii ćwierć lat temu i odtąd wciąż modernizuje swoją ofertę.

Aparaty firmy Vitberg – opinie pacjentów są najważniejsze

Terapia wibracjami obecna jest w medycynie co najmniej od wieku, jednak intensywne badania nad tą metodą profilaktyki prowadzone są niespełna od 40 lat. Wibroterapia może być alternatywą dla leków przeciwbólowych, które być może pomagają szybciej, jednak mają działanie doraźne i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Marka Vitberg wytworzyła już ponad ćwierć miliona aparatów, które spotkały się z pozytywną oceną klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ mogą być wykorzystane podczas regeneracji mięśni sportowców, są jednak również dedykowane do prowadzenia terapii w domu.

Firma Vitberg prowadzi ponad pięćdziesiąt placówek na terenie Polski, gdzie można wypróbować aparat i przekonać się o jego efektywności. Co 3 pacjent Poradni Vitberg pragnie posiadać taki zestaw na własność. to dla nich firma Vitberg nieprzerwanie pracuje nad rozwojem swoich produktów.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]