Chroń budynek – rozwiązania kontroli dostępu

Instalacje przemysłowe Technologie

Duża liczba firm decyduje się na wprowadzenie innowacyjnych systemów związanych z kontrolą dostępu do budynków. Ich głównym celem jest zredukowanie zagrożeń i ochrona tajnych danych. Czym są rozwiązania KD i dlaczego stają się tak popularne?

Rozwiązania KD – narzędzia monitorujące wejście do obiektu

Prężny rozwój innowacyjnej technologii sprawia, że przedsiębiorstwa mogą o wiele lepiej kontrolować kto wchodzi na teren budynku. Jeszcze jakiś czas temu budynków strzegli tylko ludzie, ale obecnie coraz częściej stosowane są rozwiązania naładowane nowoczesną techniką, które umożliwiają także rejestrowanie czasu pracy oraz kontrolowanie wykonania obowiązków. Zaawansowane technologicznie systemy składają się z wielu modułów, takich jak np. komunikacja, pracownicy czy grupy. Obsługa samej aplikacji jest niezwykle prosta, treści demonstrowane są w sposób przejrzysty, a tworzenie struktury pracowników zajmuje dosłownie chwilę.

Rozwiązania kontroli dostępu – wypróbuj moduł fotorejestracji

Urządzenia KD pozwalają przyznawać dostęp oraz szybko kontrolować stopień uprawnień poszczególnych osób. Chcesz mieć pewność, że informatyk dostanie się do pomieszczenia z serwerem? A może wolisz sprawdzać, kto jest w danym momencie przy swoim stanowisku? Dostawca rozwiązań KD gwarantuje takie informacje, a nawet zdecydowanie więcej – np. podgląd zdarzeń, eksport danych do formatu txt oraz aktualizację aplikacji do nowszej wersji. Niezwykle ciekawą opcją jest też moduł fotorejestracji, który eliminuje ryzyko podbijania karty za kolegę. Urządzenia kontroli dostępu stosowane są w korporacjach, instytucjach, dużych zakładach pracy, a także wielu innych budynkach, w których bezpieczeństwo jest priorytetem.