Ergonomiczna skrzynka teletechniczna

Instalacje przemysłowe

Znajdź skrzynkę telekomunikacyjną

Skrzynki teletechniczne muszą spełniać wiele oczekiwań i być niezwykle praktyczne. W sprzedaży znajdziemy wiele ich rodzajów, których konstrukcja musi być przygotowana na każdą ewentualność. W jaki sposób dzielimy skrzynki telekomunikacyjne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – funkcjonalna i dostosowana do każdych warunków

Skrzynka telekomunikacyjna musi być wyprodukowana ze wzmocnionego metalu i mieć stosowne otwory, które spełniają rolę wentylacyjną oraz umożliwiają przepływ sygnału bezprzewodowego. Na rynku wyróżniamy dwa zasadnicze rodzaje skrzynek telekomunikacyjnych. Bardzo często spotykany model to skrzynka teletechniczna zlokalizowana na otwartej przestrzeni, która musi wytrzymać ingerencje osób trzecich oraz ekstremalne warunki. Kolejna grupa to skrzynka umieszczona wewnątrz domów, w której mieszczą się kable telekomunikacyjne – takie jak światłowody oraz główne przyłącza urządzeń – routery, rozgałęźniki. Poszczególne urządzenia można zamontować np. na rzepy lub specjalne taśmy instalacyjne.

Skrzynka telekomunikacyjna – profesjonalne komory

Priorytetowym elementem jest także ochrona przed wtargnięciem osób niepowołanych do środka szafki. Specjalne zasuwy znakomicie spełniają swoją rolę. Bezpieczeństwo jest niesamowicie istotne w przypadku na dzieci. Należy pamiętać również o uporządkowaniu kabli – w tym celu służą dedykowane komory. Na rynku znajdziemy wiele typów szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, dzięki czemu błyskawicznie dostosujemy je do naszego mieszkania.

Nasze dane adresowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]