Stacja czołowa Anttron w infrastrukturze technicznej

Instalacje przemysłowe

Poszukujesz produktów ANTTRON? Wejdź na http://tinyurl.com/l9s86dq

Stacja czołowa Anttron to moduł, dzięki któremu możemy cieszyć się telewizją kablową oraz internetem. To najważniejszy element, który skupia rozmaite sprzęty służące do właściwej transmisji dźwięku i obrazu. Wszystkie moduły budują razem dobrze funkcjonującą całość. Zobaczmy, z jakich urządzeń składa się stacja czołowa Anttron i gdzie najczęściej jest stosowana.

Stacja czołowa Anttron – w hotelach i hostelach

Stacja czołowa Anttron wykorzystywana jest w modułach zbiorowego odbioru sygnału – na przykład w hotelach, hostelach, szpitalach a nawet we wspólnotach mieszkaniowych. Transmituje ona połączenie do pojedynczych telewizorów. Specjalistyczna szafka montażowa – wyprodukowana zarówno do odbioru sygnału cyfrowego, jak i analogowego to jeden z najważniejszych modułów wchodzących w skład stacji czołowej. Dedykowane oprogramowanie ułatwia jej szybką konfigurację. W skład szafki wchodzą rozmaite moduły – takie jak DTV RR4 czy DTVD CI1.

Stacja czołowa Anttron – transmituje informacje do pojedynczych odbiorników

Oddzielne komponenty przeznaczone są do przetwarzania różnych rodzajów sygnałów, np. satelitarnych i MPEG2. Odbiór analogowy jest bardziej ograniczony niż cyfrowy – pojawiają się awarie w przesyłaniu obrazu, a rozbudowa niesie ze sobą ogromne wydatki. Wiele części wchodzących w skład stacji czołowej wyposażona jest również w oddzielne wejścia USB, dzięki którym można wprowadzić własny content. Sprawny system antenowy osiągamy dzięki połączeniu rozmaitych części.

Nasze dane adresowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]