Szukasz silników elektrycznych prądu stałego? Sprawdź ofertę Ultra Robotics

Instalacje przemysłowe

Więcej szczegółów o motoreduktorze.

Szerokie zastosowanie robotyki w najróżniejszych sferach przemysłu oraz automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych, narzuca sięgnięcie po odpowiednie rozwiązania z obszaru sterowania i układów napędowych. Polska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując między innymi dokładne sterowniki serwo i serwonapędy od renomowanych globalnych wytwórców.

Przekładnie, motoreduktory i silniki DC i BLDC od uznanych producentów

Działająca od przeszło dekady na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą przekładni falowych i planetarnych, silników DC, jak również motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych) wytwarzanych z najwyższej klasy surowców przez uznanych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty firmy Harmonic Drive, wytwarzającej dokładne kompaktowe serwonapędy szczycące się dużą solidnością i żywotnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy znajdują zastosowanie m.in. w produkcji obrabiarek, układów służących do automatyzacji intralogistyki czy robotów przemysłowych, a z racji możliwości ich użytkowania w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w kriogenice, kosmonautyce i lotnictwie.

Ultra Robotics jest też dystrybutorem produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, znanej z najbardziej kompaktowych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które cechują się wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, szeroką obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką przepustowością, a ich sprawność utrzymuje się na pułapie 99% także przy niewielkich gabarytach. Z kolei jej napędy serwo z linii GOLD znakomicie sprawdzają się w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 °C, dużej wilgotności (nawet do 90%), a także przy wystawieniu na silne wstrząsy mechaniczne i drgania.

Polska spółka Ultra Robotics dostarcza również produkty Positec, Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Nasze dane adresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]