Dla dzieci i dla Pań -– kolczyki kwiatki

Kosztowności

Dowiedz się więcej o kolczykach kwiatkach na https://www.bizutik.pl/kolczyki/kwiatki

Od dziesiątek lat jednym z głównych motywów, z którego złotnicy czerpią inspirację, są kwiaty i ogółem flora. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest naprawdę wiele. Pośród najistotniejszych przytoczyć trzeba z pewnością znaczne zróżnicowanie tego rodzaju wzorów, które sprawia, iż błyskotki z kwiatami zakładają zarówno przez dojrzałe kobiety, jak i dziewczynki. Nie możemy nie wspomnieć też o interesującym wyglądzie, którym często wyróżniają się kolczyki kwiatki oraz pozostała biżuteria wykorzystująca motywy florystyczne – ta wszak wyśmienicie współgra zarówno ze stylizacją casual, jak i gustownymi, wieczorowymi kreacjami. Jak więc dopasować kolczyki kwiatki, aby dobrze się prezentowały?

Kolczyki kwiatuszki – poprawnie dopasuj je do danej stylizacji

Kolczyki kwiatki potrafią być naprawdę porywającym dopełnieniem każdej kreacji – nieraz stają się nawet dominującym jej akcentem. Aby tak się jednak stało, muszą być poprawnie dopasowane do konkretnej stylizacji. Gdy mówimy o kreacjach wieczorowych lub tych przeznaczonych na formalne spotkania, najlepszym dodatkiem do nich są na pewno kolczyki kwiatuszki inkrustowane drogimi kamieniami lub kryształkami. Kolczyki emaliowane będą zaś prezentować się ładnie przy mniej oficjalnych, codziennych stylizacjach. Zwróćmy też uwagę na typ ich zapięcia – kolczyki z motywami florystycznymi przeważnie zakłada się na sztyfty. Osobną kategorię stanowią kolczyki produkowane z przedtem sporadycznie wykorzystywanych w branży jubilerskiej materiałów, takich jak drewno, ceramika czy żywica epoksydowa.

Nie tylko kolczyki kwiatki. Pozostałe wzory roślinne

Pozostając nieprzerwanie w kręgu kolczyków kwiatuszków, nie można nie zaznaczyć, iż kwiaty nie są jedynym motywem florystyczny, który zaskarbił sobie uznanie złotników i ich klientów. Dużą popularnością cieszą się również wzory bazowane na sylwetce liści oraz kłączy. Nieco rzadziej występują – chociaż możemy znaleźć je u jubilerów – to kolczyki z motywami owoców lub całych roślinnych sylwetek.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]