Srebrne kolczyki idealne na prezent

Kosztowności

więcej o srebrnych kolczykach

Srebrne kolczyki to bez wątpienia jedne z najchętniej kupowanych przez panie dodatków. Są idealne na każdą sytuację – wyjątkowo huczną i w luźniejszym stylu. Zobaczmy co sprawia, że są tak popularne oraz gdzie możemy je kupić.

Srebrne kolczyki – jaki rodzaj nabyć

Srebrne kolczyki występują w przeróżnych rodzajach. Najpopularniejsze są delikatne sztyfty, które pasują na każdą okazję, są dyskretne, jak również stylowe. Równie często wybierane są wiszące akcesoria, które cudownie podkreślają sylwetkę. Są wysadzane kosztownymi kryształkami albo zupełnie gładkie. Elementy wykonane ze srebra nie podrażniają skóry, co nierzadko dzieje się w przypadku biżuterii z plastiku. Najbardziej oryginalne kolczyki wyprodukowano techniką oksydowania, więc kupując je popatrzmy na cechy probiercze oraz sposób ich wykonania.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze wypielęgnowane

Srebrne kolczyki musimy dokładnie oczyszczać i systematycznie usuwać najmniejsze zanieczyszczenia, żeby długo prezentowały się nienagannie. Należy odkurzać je co jakiś czas miękką szmatką wyprodukowaną z miłego w dotyku materiału, stosować specjalistyczne specyfiki czyszczące, a przeznaczone na wyjątkowe okazje kolczyki przechowywać w zamkniętych woreczkach. Nie wykorzystujmy natomiast przestarzałych metod pielęgnacji, typu pasta do zębów czy soda oczyszczona. Tego typu substancje niezwykle podrażniają delikatną powłokę metalu szlachetnego.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Ogromny wybór kolczyków znajdziemy niewątpliwie w e-sklepach, które proponują błyskawiczny dowóz do domu i przeróżne promocje. Poza tym zakupy internetowe to nieprawdopodobny komfort, który na pewno docenią przede wszystkim zapracowane Polki.