Język angielski

Nauka

Najważniejszy z języków europejskich – angielski

Język Angielski stał się najważniejszym z języków europejskich. Korzystają z niego niemal wszyscy. Jest on potrzebny przy wymianie handlowej, w turystyce, polityce międzynarodowej, a także w codziennym życiu. Ta przydatność znajomości tego języka powoduje otwieranie się coraz to nowszych szkół językowych.

Samodzielna nauka języka angielskiego

Języka angielskiego jest dość łatwo uczyć się w domu, ze względu na to, że pomoce dydaktyczne są szeroko dostępne. Każda księgarnia sprzedaje książki do nauki tego języka, a także literaturę angielską w oryginale. W języku angielskim nagrana jest również zdecydowana większość współczesnej muzyki a także filmów. Jesteśmy otoczenie przez angielski nawet jeśli mieszkamy w Polsce, warto więc wykorzystać każdą okazję, by się z nim osłuchać.

Metody nauczania języka angielskiego

Każda ze szkół językowych oferuje swoim klientom możliwość wyboru z różnych rodzajów kursów języka angielskiego i metod nauczania. Kurs DIRECT English jest jedną możliwości do wyboru.

DIRECT English na błyskawiczne przyswajanie języka . Opiera się na Metodzie Bezpośredniej, czym przypomina mocno rozpropagowaną na polskim rynku Metodę Callana.

Inną możliwością jest program GENERAL ENGLISH – prowadzony metodą komunikatywną. Stworzony jest dla uczniów mających zamiar rozwinąć całościową, praktyczną umiejętność używania języka, pozwalającą na rozmowę w międzynarodowym środowisku. Efekt jest tym lepszy, że zajęcia prowadzone są zazwyczaj przez 2 lektorów: polskiego oraz native speakera.

Popularnym kursem jest też kurs konwersacyjny, polegające na nauce poprzez prowadzenie rozmów po angielsku.

Obie wersje kursu, a także konwersacje z języka angielskiego ma w swojej ofercie szkoła ArcherSchool. Pełna oferta dostępna jest na stronie szkoły www.archerschool.pl.