Kurs modelowania 3D – naucz się obsługi Blendera

Nauka

Jesteś zainteresowany najlepszą ofertą kursu Blender? Nie wahaj się! Wejdź na domin-krakow.pl

Świat rysunku bez ustanku ewoluuje i coraz częściej twórcy porzucają dotychczasowe metody preferując kreowanie swoich dzieł wyłącznie cyfrowo. Komputery dają twórcom nie tylko swobodę sporządzania ilustracji 2D, ale także odwzorowania trójwymiarowych obiektów. Rozpoczęcie nauki modelowania 3D nie generuje już wielkich kosztów – można bowiem ściągnąć program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia obrazów 3D oraz animacji, a który jednocześnie jest w pełni darmowy.

Kursy Blender 3D polecamy w niewielkich grupach

Korzystania z każdej aplikacji można nauczyć się we własnym zakresie, jednak proces ten trwa wtedy dłużej i nieraz jest bardzo frustrujący. Właśnie dlatego uczestnictwo w kursie modelowania 3D będzie szczególnie pomocne dla tych, którzy niedawno odkryli program Blender 3D. Rozpoczynanie pracy z kolejnymi funkcjami oraz narzędziami bądź nanoszenie rozmaitych tekstur i efektów na modelowany przedmiot będzie łatwiejsze, jeżeli odbywać się będzie pod okiem znającego oprogramowanie nauczyciela. Instruktor na bieżąco prowadzi korektę projektów tworzonych przez kursanta doradzając, które elementy należy dopracowac i podpowiadając ku temu odpowiednie drogi. Jak w wypadku innych kursów najlepiej, aby był on prowadzony w małych grupach, co pozwoli pedagogowi na poświęcenie każdemu uczestnikowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność poszukiwana w w branży gier wideo i filmowej

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest dzisiaj umiejętnością poszukiwaną i docenianą szczególnie w branży projektowej, filmowej i gier komputerowych. Znajomość programu Blender 3D poszerza zatem pole manewru na rynku pracy. W trakcie kursu tworzy się pierwsze zaawansowane dzieła, które później można bez obaw zamieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to natomiast, że kursy modelowania 3D przeznaczone są tylko do osób, które pragną pracować zawodowo np. w animacji i wiążą z tym swoją przyszłość zawodową. Spory procent uczestników takich warsztatów to po prostu artyści oraz entuzjaści 3D, którzy pragną spróbować nowych form wyrażania siebie czy też poszerzyć swoje obecne umiejętności.

Nasze dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]