Wybierz wypoczynek w Krynicy

Podróże i turystyka

W tym miejscu poznasz aktualną ofertę wypoczynku Krynica Zdrój

Krynica Zdrój to jedno z najbardziej cenionych przez polskich gości miast. Nie może to jednak zaskakiwać – miejscowość słynna jest ze sprzyjającego kuracji klimatu i przepięknych widoków. Poza tym dysponuje ogromną bazą turystyczną, zaś doskonała oferta kulturalna powoduje, że przybywają tu nie tylko turyści chcący podreperować swoje ciała. Jak więc spędzić wakacje w tej miejscowości? Jak powinien wyglądać wypoczynek w Krynicy Zdrój?

Zdrowotny wypoczynek w Krynicy

Największym atutem Krynicy Zdrój okazują się bez wątpliwości pokłady wód leczniczych, które eksploatowane są tutaj od prawie dwóch dekad. To one sprawiły, iż Krynica Zdrój stała się cenionym w całej Polsce miejscem. Wypoczynek w Krynicy jest zatem świetnym rozwiązaniem dla ludzi, którzy walczą z chorobami układu trawiennego lub moczowego, a także z kłopotami kardiologicznymi. W mieście działa blisko 10 zdrojów, a każdy z nich posiada nieco inne zastosowania.

Wypoczynek w Krynicy – jakie atrakcje zwiedzić?

Największą atrakcją miasta są bez wątpliwości zdroje, a wiele z nich zostało założonych jeszcze w dziewiętnastym stuleciu. Warto zwiedzić tu też liczne domy z przełomu XIX i XX stulecia. Miasto może pochwalić się także kolejką na Górę Parkową, z której rozciąga się zachwycająca panorama miasta. Wypoczynek w Krynicy może być interesujący także dla entuzjastów rozrywki – w mieście organizowane są rozmaite eventy, z Festiwalem Gitary i operowym na pierwszych miejscach.

Nasze dane adresowe:
Apartamenty w Krynicy
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 178a
33-380 Krynica-Zdrój

Mob.: +48 788 645 793, +48 668 167 992
E-mail: [email protected]