Biuletyny firmowe

Reklama

Biuletyn firmowy. Wejdź na http://www.pracowniaregister.pl/custom-publishing-czasopisma-firmowe-i-gazety-firmowe-pod-klucz/, aby skorzystać z usług fachowca

Dobrze skonstruowany obraz firmy w oczach jej pracowników ma podstawowe znaczenie dla jej prawidłowego działania. Kreowanie przyjaznych relacji na linii pracodawca-zatrudnieni skutkuje wzrostem ich lojalności wobec przedsiębiorstwa. PR wewnętrzny, którego celem jest prowadzenie spójnej i godnej zaufania polityki informacyjnej wobec pracujących, może wykorzystywać różne narzędzia. Należy do nich biuletyn firmowy.

Co to jest biuletyn firmowy

Biuletyn firmowy jest to czasopismo kierowane do pracowników danej organizacji. To warte polecenia narzędzie do tworzenia pozytywnych relacji między zatrudnionymi a firmą. Jest to też skuteczny sposób na poprawienie efektywności wewnętrznego PR. Biuletyny firmowe dają szansę organizacji na cementowanie społeczności zatrudnionych, wzmacniają ich poczucie uczestnictwa w życiu firmy oraz z powodzeniem informują.

Prawidłowo zaprojektowany biuletyn firmowy

Poprawnie skonstruowany biuletyn firmowy jest bezcennym narzędziem w rękach fachowców od wewnętrznego PR. Ważne jest, by zawierał treści zredagowane w profesjonalny sposób oraz wyglądał nie gorzej od dostępnych na rynku prasowym czasopism. Buduje to pozytywny wizerunek organizacji i pozwala prowadzić politykę informacyjną w interesujący sposób. Biuletyn firmowy powinien być przyjemny w czytaniu i oglądaniu, dzięki czemu może on być zajmujący także dla rodzin pracowników i ich pozostałego otoczenia. Tworzy to pozytywną atmosferę wokół organizacji, która może zaowocować zwiększeniem zaufania i zaangażowania zatrudnionych.

Nasze dane adresowe:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]