Butelki szklane i słoiki w hurcie – czy to się opłaca?

Robienie zakupów

Szeroki asortyment hurtowni słoików zobaczysz na https://superbutelki.pl/pl/c/Sloje-HURT/296.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest sektorem gospodarki, który dopóki będzie żyć ludzkość nie zaniknie. Pomimo tego, iż spora część rynku towarów spożywczych należy do gigantycznych koncernów, jest to jednocześnie branża, w której wyśmienicie radzą sobie małe firmy, o ile trafią do klienta ze swoim smacznym, niszowym albo ekologicznym produktem. Przeznaczona na sprzedaż żywność musi być zabezpieczona tak, aby towar jak najdłużej zachował zdatność do spożycia, a więc m.in. w szklane słoiczki oraz butelki. Atutem tego typu opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, dlatego że nadają się do recyklingu.

Butelki i słoiki w hurcie – czy to się opłaca?

Oczywiste jest, iż oferty od dystrybutorów kierowane do klienta indywidualnego odróżniają się zdecydowanie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest niedużą manufakturą wytwarzającą takie artykuły, jak np. marmolady, soki lub smalczyk na kanapki, będzie zużywać każdego roku nie kilkuset pojemników szklanych, lecz ilości daleko przewyższające liczbę kilku tysięcy sztuk. Nabycie słoików i butelek w hurcie będzie wobec tego dla niego zarówno metodą redukcji kosztów, ponieważ zamawiając opakowania w dużych ilościach na ogół można otrzymać znaczny rabat od dystrybutora, ale też oszczędnością czasu transportu, bo jedną dostawą można zaspokoić potrzeby manufaktury nawet na kilka miesięcy. Koszt hurtowego kupna pojemników ze szkła znacznie obniży się, jeśli zamówimy je u lokalnego hurtownika słoików oraz butelek. Dzięki temu również dostanie towar dużo szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – słoiki, butelki i inne akcesoria w setkach sztuk

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie różnego kształtu i objętości słoiczki oraz butelki ze szkła świetne do rozlewania soków, wina lub piwa. Dostarczane są one do zamawiającego na paletach zdolnych pomieścić – w zależności od objętości opakowań – po 400, 1700, a nawet 2000 sztuk danego opakowania. Podmioty posiadające własne auta transportowe mogą też odebrać zamówiony towar wprost z magazynu sprzedającego. Razem z paletą słoików bądź butelek hurtowo można dodatkowo kupić odpowiednią ilość innych potrzebnych elementów, jak nakrętki, kapsle lub korki dopasowane do danego rozmiaru opakowania.

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]