Ciekawe rozwiązania dla domu – okiennice wewnętrzne shutters

Robienie zakupów Urządzanie wnętrz

Szukasz shuttersów? Wejdź na https://skyshutters.pl.

Planując aranżację wnętrza, sporadycznie przeznacza się wiele uwagi na okna. Zwykle decyzja pada na klasyczne rozwiązanie, a więc firany oraz zasłony, które czasem łączone są dodatkowo z żaluzjami. Aczkolwiek jest jeszcze inne rzadko rozpowszechnione w Polsce rozwiązanie – nowoczesne okiennice ozdobnea więc shuttersy.

Na okna, ale również na drzwi – wykorzystanie shuttersów

Nadrzędną cechą shuttersów (bądź też w spolszczonym zapisie – szatersów) jest to, że poziome lamele zainstalowane na tego typu okiennicach dekoracyjnych są ruchome, dzięki czemu można ustawiać je w różnych pozycjach, w zależności od potrzeb mieszkańców. Produkuje się je z listw drewnianych, polichlorku winylu (PCV), jak również z płyt MDF. Okiennice wewnętrzne shutters instaluje się głównie na oknach, aczkolwiek rewelacyjnie sprawdzą się też na drzwiach bądź w szafach. Shuttersy to co prawda dodatek na okna, który w europejskim budownictwie widuje się jeszcze okazjonalnie, ale gros z nas zapewne kojarzy je z telewizji czy kina, gdyż tego typu okiennice są bardzo popularne na terenach z cieplejszym klimatem, czyli w Australii i RPA.

Shuttersy świetnie komponują się z wieloma stylami aranżacyjnymi

Nie licząc tego, iż shuttersy okiennice wewnętrzne shutters doskonale się prezentują, mają one także przydatne funkcje. Za ich pomocą można pasywnie regulować użycie padającego światła: w gorące dni hamować gromadzenie się nadmiaru ciepła w pomieszczeniach, a w zimne – zatrzymać je przez dłuższy czas. Shuttersy wspaniale komponują się z rozmaitymi stylami wnętrz i da się je założyć je na większości okien. Wykonuje i montuje się je na zlecenie, co sprawia, iż są stosunkowo kosztowniejszym rozwiązaniem aniżeli na przykład żaluzje. Shuttersy jednak przydają pomieszczeniom niezmiernie elegancki wygląd, dzięki czemu wpływają na podniesienie wartości posesji. Trzeba także zaznaczyć, iż ustawienie lameli shuttersów jest ustawiane bez wykorzystania łańcuszków, co posiadacze psotnych zwierzaków lub rodzice ciekawskich dzieci, które mogłyby zaplątać się dyndające linki, uznają z pewnością za dodatkowy atut.

Nasze dane adresowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]