Crash pady, uchwyt dla pasażera i inne niezbędne akcesoria motocyklowe

Robienie zakupów

Więcej o akcesoriach motocyklowych na https://www.legato-motocykle.pl/pol_m_Akcesoria-motocyklowe-151.html.

Podróż jednośladem to czysta przyjemność. Istnieją sposoby na to, by jazda na motocyklu przynosiła znacznie więcej frajdy, a przy tym była bezpieczna i wygodniejsza. Umożliwią to dodatkowe akcesoria, w które każdy motocyklista powinien zaopatrzyć swoją maszynę. Wybór takich akcesoriów motocyklowych jest spory i obejmuje produkty, w których najważniejsza jest funkcjonalność, jak i gadżety, które poprawią estetyka motocykla. Opiszemy te najciekawsze oraz niezwykle praktyczne.

Akcesoria motocyklowe. Jak chronić się przed mocnym strumieniem powietrza?

Im szybciej jedziemy, tym bardziej natężony oraz silniejszy nurt powietrza napiera na twarz motocyklisty. Łączy się to wieloma niedogodnościami. Silny wiatr przyczynia się do intensywnego odczuwania chłodu. Rozpędzone powietrze podnosi także poziom hałasu otaczający motocyklistę oraz sprawia, że na szybie kasku rozpryskują się owady, co znacznie zawęża widoczność. Można jednakże nie dopuścić do takich przypadków instalując owiewkę, która skieruje nurt powietrza w górę.

Użyteczne akcesoria motocyklowe – specjalny uchwyt dla pasażera i tank pady

Crash pady i tank pady

Podróż motocyklem niestety nieodłącznie związana jest z ryzykiem wypadku. Spokojny oraz rozważny styl jazdy w dużym stopniu zmniejsza to niebezpieczeństwo, jednakże nie niweluje go w pełni. Oprócz zabezpieczenia samego prowadzącego, trzeba zadbać też o osłonę pojazdu. Tutaj pomogą tank pady oraz crash pady, czyli małe elementy, które można mocować na różnych częściach motoru (np. na zbiorniku paliwa bądź na osi wahacza). Pochłaniają one większą część energii w czasie upadku, a równocześnie chronią powierzchnię lakieru przed potencjalnym porysowaniem.

Praktyczny uchwyt dla pasażera

Kierowcy chętnie przewożący pasażerów muszą zatroszczyć się o ich komfort oraz bezpieczeństwo. W tym przypadku niezbędny jest specjalny uchwyt dla pasażera, który zagwarantuje mu większą stabilność.

Nasze dane adresowe:
Legato Motocykle
ul. Mogilska 97
31-545 Kraków

Mob.: +48 697-948-899, +48 697-948-666
E-mail: [email protected]