części zamienne Renault, Renault części Kraków

Części zamienne do Renault – które elementy najczęściej wymieniamy?

Motoryzacja Robienie zakupów

Auta Renault nadal są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy doceniają różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, iż w 2014 roku nasi rodacy nabyli ponad 5500 modeli Scenic oraz aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane jest popularny z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Znacznym zainteresowaniem klientów cieszyło się też Renault Clio – w omawianym okresie kupiono prawie 2800 sztuk tego modelu.

Części Renault – które często się psują?

Nabyłeś wyśniony samochód i chcesz jak najporządniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozlicznych modeli owego producent są dostępne w stosownie wyposażonych sklepach www. Można w nich wyszukać elementy nadwozia, silnika, układu chłodzenia i podwozia, jak i wiele pozostałych. Z opinii użytkowników wynika, że najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu uskarżają się posiadacze Clio. Podobne kłopoty mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jednakże w tym wypadku awarii ulega również ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się części zamienne Renault

Regularne kontrole techniczne i wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego korzystania z auta tej marki. Oferowane w sklepach internetowych części są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niedziałające podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów.

Nasze dane adresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]