Czy warto kupić kamienie do whisky?

Robienie zakupów

Funkcjonalne whisky stones zyskują coraz większą popularność – kupujemy je na prezent np. na imieniny. To nieodzowny podarunek dla każdego smakosza Jim Beam czy Jacka Danielsa, który chce uniknąć rozcieńczenia whisky przez topniejący lód. Dlaczego warto kupić tzw. whisky stones?

Kamienie do whisky – dla koneserów dobrych trunków

Większość z nas wie, że drinki najlepiej smakują w postaci schłodzonej. Niestety wrzucane do alkoholu tradycyjne lodowe kostki nie sprawdzają się do końca – po upływie czasu psują smak drinków, a w lodówce przesiąkają woniami pożywienia. Na szczęście wymyślono o wiele lepsze rozwiązanie – kostki do whisky. Wyprodukowane są one z naturalnego kamienia i występują w różnych wariantach kolorystycznych. Przeważnie sprzedawane są szare kostki, które mają oszlifowane brzegi, dzięki czemu są bardzo delikatne dla szklanek. Jak funkcjonują naturalne kamienie do whisky? Wszystko, co musimy zrobić to położyć je na jakiś czas do zamrażarki, a następnie wrzucić do drinka. Ich najważniejszym atutem jest to, że nie rozcieńczają alkoholu, dzięki czemu możesz napawać się pełnym aromatem ulubionego napoju. Nie przechodzą również zapachami pożywienia. Są bezsmakowe i bezzapachowe, a Twoje drinki będą miały idealny smak. Koniec ze zwykłymi drinkami! Kamienie do whisky to coś wyjątkowego dla każdego smakosza napojów wyskokowych.

Kamienie do whisky – są wielorazowego zastosowania

Naturalne kostki do whisky to idealny upominek dla męża lub na specjalną okazję. Prezentują się bardzo stylowo w drinku, co spowoduje, że podniosą prestiż każdej imprezy w gronie znajomych. Kamienie do whisky można używać wiele razy, należy tylko je przepłukać pod ciepłą wodą. Niesamowicie długo zatrzymują niską temperaturę, a whisky smakuje idealnie. Nie ma sensu używać zwykłych kostek lodu – po prostu zainwestuj w użyteczne whisky stones, a Twoja whisky będzie smakowała wyśmienicie.