Delikatesy online – gdy nie masz czasu na codzienne zakupy

Robienie zakupów

Pełna oferta zakupów spożywczych przez internet znajduje się tu.

Z trudem można uciec od potrzeby wykonywania zakupów spożywczych. Bez mnóstwa przysmaków da się przeżyć, ale bez zdrowych warzyw i owoców jest raczej ciężko. Niestety nieraz okoliczności zawodowe lub życiowe sprawiają, że coś tak przyjemnego jak sprawunki, może stać się czynnością problematyczną. Wtedy znacznym udogodnieniem jest opcja wykonania zakupów spożywczych przez internet.

Dla kogo zakupy z dostawą do domu?

Powszechność internetu wpłynęła w ostatnich kilku latach korzystnie na wzrost sprzedaży online w Polsce. Ze względu na wciąż przekształcający się rynek oraz potrzeby konsumentów, dużo przedsiębiorstw wykorzystujących dotychczas tylko zwykłe kanały handlu, udostępniło swoją ofertę przez internet. W tym kierunku poszła także branża spożywcza, która z reguły nieczęsto oferowała zakupy z dostawą do domu kupującego. Obecnie z delikatesów online korzysta wiele różnych grup odbiorców. To przykładowo osoby zatrudnione w systemie zmianowym, co nie pozwala im zrobić zakupów w porach umożliwiających zakupienie w markecie świeżych artykułów, osoby zajmujące się opieką chorych członków rodziny, opiekunowie niemowląt, ale też osoby w podeszłym wieku, dla których częste wizyty nawet w pobliskim markecie są sporym obciążeniem fizycznym. Nie ukrywajmy, iż z zakupów spożywczych online korzysta się także dla komfortu – to po prostu oszczędność czasu, który można poświęcić na sport bądź rozrywkę.

Delikatesy online – pieczywo z kultowej krakowskiej piekarni

Zamawiając zakupy przez internet w krakowskim e-sklepie Skowronek mamy dostęp do mnóstwa zawsze świeżych produktów, nie tylko warzyw i owoców, ale też ryb, wędlin oraz mięs wytwarzanych wyłącznie przez sprawdzonych i rzetelnych polskich dostawców. Do tego sklep oferuje chrupiące, polskie pieczywo wypiekane w piekarni popularnej nie tylko w dzielnicy Kazimierz. Zamówienia złożone w delikatesach online Skowronek są dowożone pod wybrany adres w ciągu 2 dni, a za zakupy powyżej określonej kwoty oferowana jest darmowa dostawa. Za zamówienie można zapłacić kartą w chwili odbioru.

Nasze dane adresowe:
Skowronek
ul. Półłanki 31F
30-740 Kraków

Tel.: +48 12 311 80 00
E-mail: [email protected]