Ekspres Jura – którą linię wybrać?

Robienie zakupów

Znalezienie odpowiedniej kawy nie zapewnia przygotowania idealnego napoju. By zadowolić rodzinę wyjątkowym smakiem kawy musimy także zadbać o właściwą metodę przygotowania i sprzęt, który umożliwi otrzymanie odpowiedniej temperatury wody oraz ciśnienia. Wiedzą o tym specjaliści marki Jura, bo od niemal stulecia oferują klientom świetne urządzenia, które mogą być stosowane tak przez zawodowych baristów, jak i zwyczajnych entuzjastów dobrej kawy. Czemu jednak powinniśmy postawić na ekspresy tej firmy? Jakie zalety ma ekspres Jura? Jak znaleźć urządzenie odpowiednie do konkretnych oczekiwań oraz uniknąć problemów w eksploatacji?

Bariści lubią ekspresy Jura

Jura znana jest przede wszystkim z uwagi na produkowane przez siebie urządzenia dla zawodowych baristów. Ci często wybierają produkty marki, bo są one niezawodne, zaś ich budowa pozwala na przygotowanie różnych rodzajów napojów – także tych wymagających napowietrzenia mleka. Marka przygotowała dla zawodowych baristów wiele typów ekspresów, które należą do kilku linii – między innymi Classic, XS, W, XJ czy GIGA PROFESSIONAL, a wszystkie z nich cechują się innym poborem mocy i opcjami przygotowania napojów.

Jaki ekspres Jura kupić do mieszkania?

Chociaż wiele produktów firmy adresowanych jest do profesjonalnych baristów, ekspres Jura bez przeszkód będzie również wykorzystywany w mieszkaniu. Szczególnie, że w jej katalogu czeka na nas sporo urządzeń, które stworzone są akurat do użytku w mieszkaniu. Najlepiej sprawdzają się ekspresy z serii E, C i ENA, które wyróżniają się nieskomplikowaną obsługą oraz wieloma opcjami umożliwiającymi przygotowanie doskonałej kawy. Dobrze również zaznaczyć, iż Jura oferuje również akcesoria, które ułatwią przygotowanie bardziej nietypowych typów tego naparu oraz konserwację ekspresów.