Gdzie stosuje się maty dezynfekcyjne?

Robienie zakupów

Zamów matę dezynfekcyjną przejazdową

Maty podłogowe posiadają wiele zastosowań i są używane w przemyśle, gastronomii, służbie zdrowia i pozostałych sektorach rynku. Jesteś zainteresowany ergonomicznymi i funkcjonalnymi wycieraczkami przemysłowymi? Dowiedz się, jak się je stosuje.

Maty dezynfekcyjne przejazdowe – gdzie się je stosuje?

Maty dezynfekcyjne używane są w wielu sektorach – w warsztatach samochodowych, przy stanowiskach obróbki metali, w myjniach, na stacjach benzynowych, w zakładach przetwórstwa spożywczego, w szpitalach specjalistycznych, kuchniach, lokalach gastronomicznych, stanowiskach obróbki żywności, narzędziowniach, przy hodowli trzody chlewnej, czyli wszędzie tam, gdzie wymagane jest utrzymanie czystości. Maty dezynfekcyjne zapobiegają rozprzestrzenianiu się groźnych drobnoustrojów chorobotwórczych – bakterii, wirusów i grzybów, a także redukują ryzyko roznoszenia się pyłu czy opiłków. W sprzedaży dostępne są też maty olejochłonne, które znakomicie sprawdzają się w warsztatach i innych obiektach, gdzie istnieje ryzyko przenoszenia się smarów na butach. Maty te wchłaniają bowiem ciecze oleiste.

Maty przemysłowe – popraw bezpieczeństwo i ergonomię pracy

Maty dezynfekcyjne przejazdowe posiadają właściwości antypoślizgowe i amortyzujące, dzięki którym poprawia się wygoda i bezpieczeństwo zatrudnionych oraz innych osób znajdujących wewnątrz budynków. Wybrane maty przemysłowe są powleczone warstwą z dodatkiem korundu, co korzystnie wpływa na ich właściwości antypoślizgowe. Oprócz tego profile najazdowe mat przemysłowych zabezpieczają przed ewentualnym potknięciem się.

Nasze dane adresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]