Misie dla niemowląt – wybierz bezpieczne i miękkie

Robienie zakupów

Misie to klasyczne zabawki, które zawsze będą na czasie. Nie wiesz, jaki prezent zafundować malutkiemu dziecku? Zwracaj uwagę jedynie na zabawki bezpieczne i przyjazne. Miękki miś przytulak jest idealnym wyborem, ale warto zwrócić uwagę, czy wykonano go zgodnie z europejskimi standardami.

Misie dla niemowląt – pluszowe obszycie i miękkie wypełnienie

Decydując się na zakup pluszaka dla niemowlaka musisz mieć pewność, że zabawka wytrzyma nawet najmocniejsze przytulanie – nasze pociechy często nie rozstają się ze swoimi ulubionymi przytulankami i wszędzie je ze sobą noszą. Bezpieczny miś zaprojektowany dla niemowlaków od 6 miesiąca życia będzie miał certyfikat CE, które gwarantuje najwyższą jakość – to najbardziej istotne kryterium, na które należy zwrócić uwagę przy wybieraniu zabawki. Należy też zweryfikować czy materiały, z których uszyto sierść niedźwiadka nie będą wywoływać alergii delikatnej skóry dziecka. Kolejnym ważnym czynnikiem jest design – ręczne uszycie maskotki jest gwarantem niepowtarzalności każdej sztuki.

Miś przytulak – sprezentuj maleństwu towarzysza zabaw na długie lata

Sprawdź to, czy misia można wyczyścić na mokro jeśli zjedzie taka potrzeba – zwłaszcza, jeśli zależy Ci, aby stał się on niezastąpioną maskotką maluszka. Należy też zorientować się, czy po praniu wnętrze misia szybko się wysuszy. Renomowani projektanci przytulanek korzystają z wysokiej jakości miękkich materiałów, które mają wytrzymać zarówno intensywną zabawę, jak i regularne czyszczenie. Innym istotnym elementem starannie wykonanej zabawki są specjalnie zaprojektowane kulki umieszczone wewnątrz, które powodują, że maskotka nie przewraca się i dzięki temu rzadziej będzie wysuwać się z rączki śpiącego dzidziusia.