Papierowe serwetki – na stole w każdej restauracji i barze

Robienie zakupów

Chcesz zamówić serwetki papierowe? Sprawdź verdeavis.pl/higiena/serwetki-obiadowe.html

Serwetki papierowe to artykuły higieniczne, które powinny być elementem wyposażenia każdej stołówki, kawiarni lub innego lokalu serwującego pożywienie. Które rodzaje serwetek są zwykle wykorzystywane? Na co powinno się zwrócić uwagę podczas zamawiania tego produktu?

Papierowe serwetki – gdzie się je stosuje?

Papierowe serwetki są wykorzystywane we wszelkiego rodzaju lokalach gastronomicznych – od barów szybkiej obsługi, przez lodziarnie, zakładowe i przedszkolne stołówki, sale bankietowe, kawiarnie, aż po bary mleczne. Te jednorazowe materiały higieniczne świetnie zastępują standardowe chusteczki wyprodukowane z tkaniny, a przy tym pozwalają oszczędzić na kosztach magazynowania i ich prania. W sklepach dostępne są wszelkiego typu serwetki gastronomiczne – jednowarstwowe chusteczki dyspenserowe przeznaczone do stołówek samoobsługowych oraz grubsze dwuwarstwowe serwetki z włókniny, które nie rozdzielają się w trakcie używania, przez co doskonale spełniają swoje zadanie.

Serwetki papierowe – wybierz wysoką jakość

Chcesz wyposażyć swoją restaurację w mocne serwetki jednorazowe? Zwróć uwagę na te, które można dozować pojedynczo. Pozwala to na ograniczenie ilości wytwarzanych odpadów i uzyskanie sporych oszczędności. Popularne są też dekoracyjne serwetki papierowe, obecne w sprzedaży w wielu kolorach do wyboru – są one produkowane dla lokali, w których ogromnie istotne jest wywołanie dobrego wrażenia. Na szczególną wzmiankę zasługują serwetki papierowe firmy Tork cechujące się niezwykłą absorpcją wody oraz wytrzymałością. Produkty te można kupić zarówno w wersji pasującej do popularnych dyspenserów na stolik (horyzontalnych i wertykalnych), jak i dyspenserów na ladę lub do zabudowy.

Nasze dane adresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]