Skanery 3D. Jakie marki oferuje dystrybutor?

Robienie zakupów Technologie

Chcesz kupić skanery 3D? Wejdź na cadxpert.pl/skanery-3d/.

W asortymencie CadXpert znajdują się profesjonalne skanery 3D. W sklepie dostępne są urządzenia od poniższych producentów:
– Shining 3D – skanery EinScan i FreeScan,
– DOF (Degree of Freedom) – skanery dla techników protetyków,
– RS SCAN – ortopedyczne skanery 3D.

Shining 3D – skanery od innowacyjnego producenta

Firma Shining 3D już od ponad dziesięciu lat (tj. od 2004 roku) dostarcza wysokiej klasy sprzęt do druku 3D (skanery 3D, ale również drukarki 3D, materiały oraz usługi produkcji i projektowania). Shining 3D cechuje się innowacyjnością, jest także autorem licznych patentów – do końca 2015 roku zgłosili ich łącznie paręset (m.in. na oprogramowanie oraz wzory). Skanery 3D tej firmy są w szerokim zakresie stosowane w motoryzacji, przemyśle, budownictwie i szeregu innych branżach przemysłu. Domeną sprzętu Shining 3D jest poprawa jakości, wzrost wydajności i obniżenie kosztów produkcji.

Skanery 3D DOF – 3 kolekcje urządzeń

Rozróżnia się Degree of Freedom skanerów 3D marki DOF:
– Swing – urządzenia z tej kolekcji wyróżniają się dwiema kamerami, kształtem (wyglądają jak litera L), prostą obsługą oraz dużą skutecznością i prędkością pomiarów. Sklep CadXpert posiada w ofercie też skanery 3D HD – użyte w nich aparaty o dużej rozdzielczości zapewniają efekt w jakości HD.
– Freedom – kolekcja ta jest najprecyzyjniej działająca i najszybsza. Z wykorzystaniem technologii Stable Scan Stage (SSS) wykorzystującej ruchomą jednostkę optyczną, skan jest niesłychanie dokładny. Szybka praca, komfortowa i łatwa obsługa, stabilny pomiar danych to dodatkowe zalety skanerów 3D z linii Freedom.
– Edge – to linia produktów, które cechują się precyzją i szybkością. Z wykorzystaniem aż 6 dostępnych technik skanowania można jeszcze staranniej dobrać potencjału sprzętu do potrzeb użytkownika. Skanery 3D z tej kolekcji zapewniają dużą dokładność skanów, a przy tym są proste w obsłudze i skuteczne. Umożliwiają skanowanie również obszarów o utrudnionym dostępie (np. wycisku stomatologicznego), w związku z tym są wykorzystywane w ortodoncji i dentystyce.

Skanery 3D firmy RS SCAN dla ortopedów i producentów obuwia

Trzecia kategoria skanerów 3D w sklepie CadXpert to asortyment marki RS Scan – ortopedyczny skaner 3D Tiger. Czym charakteryzuje się ten produkt? Unikalną prędkością pracy – skanowanie trwa od 5 do 15 sekund. Zastosowanie aż dziewięciu kamer: ośmiu w kolorze i jednej monochromatycznej zapewnia doskonałe odwzorowanie obiektów oraz precyzję. Skaner 3D Tiger jest stworzony w szczególności do producentów obuwia, ortopedów oraz rehabilitantów. Precyzja jego działania jest używana do skanowania stóp, butów czy wkładek.

Skanery 3D nie tylko dla największe korporacji

Druk 3D oraz skan 3D bez ustanku się rozwijają, a każde kolejne zmiany powodują wykorzystanie coraz to nowszych technologii oraz materiałów. To w efekcie sprawia, że skanery 3D i ich koszt stopniowo maleją. Dawniej był to sprzęt, który kupowały tylko największe marki, dziś wysokiej jakości skaner 3D to wydatek, na który może sobie pozwolić nawet nieduża firma. sklepie CadXpert proste modele skanerów 3D są już od 7 tys. złotych (przykładowo model Shining3D Einscan SE). To małych gabarytów urządzenie, ważące niecałych 3 kilogramów, łączy w sobie skan w połączeniu z drukiem 3D, pracuje szybko, dokładnie, a przy tym odwzorowuje każdy detal.

Kupujesz skaner 3D? Skorzystaj ze wskazówek specjalistów CadXpert

Czy wygodniej zamówić wysokiej klasy skaner 3D w sklepie stacjonarnym czy internetowym? Za zakupami przez internet przemawia nieograniczony czas, żeby dogłębnie przemyśleć wybór skanera dopasowanego do naszych potrzeb, a także sposobność zrobienia ich o każdej godzinie dnia i nocy. A p zakupów stacjonarnych? Konsultacje ze rzeczoznawcami oraz możliwość obejrzenia sprzętu na żywo. Ale da się łączyć jedno z drugim – można wybrać przez internet wstępnie jakiś model, a następnie umówić się (przez formularz kontaktowy, mailowo bądź telefonicznie) na wizytę w showroomie CadXpert, który działa w Krakowie. Skaner 3D albo inny sprzęt do druku przestrzennego to poważna inwestycja, z tej przyczyny najlepiej decydować na jego kupno w oparciu o fachowe wsparcie doradców CadXpert. Po sprzedaży CadXpert gwarantuje pełną obsługę posprzedażową, warsztaty dla użytkowników z posługiwania się urządzeniem i pomoc techniczną.

Nasze dane adresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]