Słoje z kranikiem – doskonałe na imprezy dla dzieci i dorosłych

Robienie zakupów

Potrzebujesz słoika z kranem? Koniecznie odwiedź ten adres.

Od jakiegoś trwa nawrót popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też przygotowywanych samodzielnie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych trunków i deserów. Wielkim zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim duże Słoiki z kranikiem, posiadające wiele zastosowań. Do czego możemy je użyć? Gdzie przyda się słoik z kranem? Dlaczego choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranikiem do napojów

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, iż wspaniale nadają się one do wytwarzania domowych napojów – na przykład likierów i nalewek. Słoje mają znaczne pojemności (zwykle są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia przygotowanie dosyć dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, natomiast kranik sprawia, że bez problemu przelejemy gotowy napój do butelek, szybko i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez konieczności stosowania filtrów i wężyków.

Słój z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem rewelacyjnie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on chętnie stosowany do serwowania napojów – głównie podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranikiem znakomicie sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do serwowania kompotów, lemoniad, oranżad i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu czy też wina. Jego plusem jest również to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]