Smary, farby, sadze i oleje usunie pasta BHP do rąk

Robienie zakupów

Kliknij tutaj, aby zaopatrzyć się w pastę do mycia rąk

Kominiarze, pracownicy warsztatów samochodowych, rzemieślnicy czy osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych – to tylko niektóre z grup zawodowych mających kontakt z substancjami, których trudno usunąć ze skóry dłoni. Są nimi przede wszystkim wszelkiego typu smary, farby, sadze, oleje, jak również, w nieco mniejszym stopniu, pyły i opiłki. Pracodawcy takich osób są zobligowani do udostępnienie im środków czystości umożliwiających usunięcie takich pobrudzeń. Najbardziej skuteczne są w takim przypadku pasty BHP.

Pasty BHP – działanie i ich składniki?

Pasta do mycia rąk odróżnia się od innych środków czyszczących wykorzystywanych na co dzień w naszych domach. Z uwagi na fakt, że jest stosowana do czyszczenia niezwykle trwałych zabrudzeń, powinna wyróżniać się stosownymi właściwościami trącymi. To dlatego producenci takich past dodają do nich drobinki minerałów lub specjalnie dobranych tworzyw sztucznych, usuwających zanieczyszczenia z porów skóry. Zarówno preparaty myjące wykorzystane w paście BHP do rąk, jak i zabrudzenia, które one czyszczą, mają drażniące działanie. Dobrze więc, żeby pasta zawierała także substancje o działaniu nawilżającym i łagodzącym podrażnienia.

Gdzie przydadzą się pasta do rąk?

Jak już wspomnieliśmy, pasta do mycia rąk ma zastosowanie głównie w zakładach rzemieślniczych, usługowych i przemysłowych. Rzecz jasna przyda się też w domu – okaże się bardzo pomocna podczas porządków bądź w przydomowym warsztacie majsterkowicza. W takich przypadkach warto sięgnąć po małe opakowania pasty o wadze do kilkuset gramów. Warsztaty i zakłady do wyboru mają z kolei bardziej oszczędne opakowania mieszczące od 10 do 30 kg preparatu.

Nasze dane adresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]