Strój do jazdy konnej – bryczesy

Robienie zakupów Sport, rekreacja, hobby

Jeśli chcesz zamówić spodnie bryczesy, powinieneś odwiedzić ten adres

Jazda na koniu wymaga nie tylko ogromnych pokładów cierpliwości, wielu wyrzeczeń i godzin pracy, ale także odpowiedniej garderoby, która nie będzie krępować ruchów. Chcesz zaopatrzyć się w wysokiej jakości bryczesy? Duży wybór asortymentu znajduje się w sklepie Horse-Trade.pl!

Spodnie bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to rodzaj spodni przeznaczonych do jazdy konnej. Charakteryzują się brakiem ciasnych szwów tam, gdzie nogi dotykają do siodła, dzięki czemu zmniejszają ryzyko otarć naskórka. Poprawnie uszyte bryczesy do jazdy konnej powinny być elastyczne i ciasne, a zarazem nie ograniczać ruchów i pozwalać na wygodną jazdę w różnych warunkach. W sklepie Horse-Trade.pl dostępne są bryczesy wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów – specjalnych tkanin softshell czy bawełny z dodatkiem lycry, dzięki którym jeździec czuje się w pełni swobodnie.

Jak kupić najlepsze bryczesy do jazdy konnej?

Bryczesy do jazdy konnej powinny być w pierwszej kolejności dopasowane do budowy ciała jeźdźca i uwzględniać jego indywidualne potrzeby. Przy wybieraniu odpowiednich spodni jeździeckich wskazane jest upewnić się czy posiadają one specjalne wzmocnienie, czyli tzw. lej, który jest wytwarzany z silikonu, skóry ekologicznej bądź innych materiałów zapewniających porządną przyczepność do siodła. Spodnie bryczesy mogą mieć lej kolanowy bądź pełny, obejmujący też uda i łydki. Osobną kategorią spodni są zimowe bryczesy do jazdy konnej – powinny one być wyposażone w powłokę termoizolacyjną oraz wodoodporną, które gwarantują komfort cieplny w czasie jazdy. Istotne są również walory użytkowe – elastyczne zakończenia nogawek i liczne kieszonki.

Nasze dane adresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]