meble drewniane, meble z drewna, sklep z drewnianymi meblami

Szukasz nowych mebli? Polecamy wyroby z litego drewna

Robienie zakupów Urządzanie wnętrz

W dzisiejszych czasach także w małych miastach bez problemu można pokazać rozmieszczenie popularnych salonów meblowych. Ich oferta jest częstokroć tak obszerna, że wchodząc do takiego sklepu można w kilka godzin urządzić wymarzony pokój. Lecz umeblowanie ze znanych sieciówek wykonywane jest przeważnie z lekkich i prostych w obróbce płyt pilśniowych. Rzadko dorównują one trwałością oraz pięknem meblom z litego drewna, zaprojektowanych przez specjalistów pracujących w manufakturach stolarskich i wytworzonych z dbałością o każdy szczegół.

Meble z litego drewna kosztują odpowiednio więcej, ale będą służyć dziesięciolecia

Kupno mebli produkowanych fabrycznie z trudem można określić długotrwałą inwestycją. Systemy meblowe z sieciówek już po kilku latach będą okazywać widoczne znamiona eksploatacji: zawiasy zaczną skrzypieć, okleina udająca drewno odpryśnie na rogach, a tył z chudej sklejki szybko się wypaczą bądź złamią. To nie meble naszych dziadków i babć, które przechodziły na kolejne pokolenia we wręcz nienaruszonym stanie. Meble z litego drewna dziś nie są wbrew pozorom rzadkością w sprzedaży, jednakże nie cieszą się taką popularnością, bowiem łatwiej, taniej i szybciej jest Polakom kupować w sieciówkach. Rzecz jasna, kupujący bierze pod uwagę, iż meble z litego drewna z reguły są stosunkowo droższe i, jeżeli wytwarzane są na zlecenie, czasem oczekuje się na nie nawet kilka tygodni. Aczkolwiek w zamian za to klient dostaje mebel gotowy przetrwać dziesięciolecia, pod warunkiem, że się o niego poprawnie zatroszczy. A utrzymanie w dobrej kondycji mebli dębowych wcale nie wymaga szczególnego nakładu pracy.

Zaniedbane meble drewniane udaje się odświeżyć

Nie licząc wysokiej wytrzymałości meble dębowe mają też dużo innych walorów, co powoduje, że nieustannie są rekomendowane i promowane przez wziętych projektantów wnętrz. Meble z drewna litego nawet o prostym wyglądzie dodają pomieszczeniom klasę. Drewniane meble wnoszą ciepło łączone z ogniskiem domowym oraz uwydatniają przywiązanie ich właściciela do przyrody. Lite drewno rewelacyjnie komponuje się z licznymi stylami aranżacyjnymi, tym samym szafa albo stolik zamówiony do pokoju w stylu boho można będzie bez problemu wkomponować po kilku latach w inny, na przykład industrialny wystrój. Co istotne, nawet gdy ktoś zapomni o regularnej konserwacji mebli, wyroby z litego drewna przeważnie udaje się stosunkowo łatwo odnowić.

Nasze dane adresowe:
Rabwood Robert Pankiewicz
Raba Niżna 193
34-730 Mszana Dolna

Mob.: +48 886 695 245
E-mail: [email protected]