Wygodne kolczyki na sztyftach

Kosztowności Robienie zakupów

kolczyki ze sztyftami »

Na to, jak będą prezentowały się kolczyki, wpływa nie tylko użyty do ich produkcji metal, wzór i szlachetne kamienie, ale także rodzaj zapięcia. Na rynku znajdziemy różne typy mocowań – między innymi wiszące bigle oraz dyskretne sztyfty. Te ostatnie to najlepszy wybór dla tych kobiet, które lubią minimalizm i komfort, gdyż niewielkie kolczyki na sztyftach nie haczą o ubranie i nie obciążają uszu. Bardzo ważna jest również różnorodność wzorów kolczyków na sztyftach – znajdziemy w tym segmencie wersje na wyjątkowe imprezy, a także te, które śmiało można zakładać na spotkania z przyjaciółmi.

Eleganckie kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach okazują się nierzadko naprawdę eleganckie, a przy tym nie zniechęcają nadmiarem. Dobrym rozwiązaniem będą niewątpliwie srebrne kolczyki wysadzane niewielkimi, szlachetnymi kamieniami – topazem czy kryształem. Szczególnie dobrze pasować będą do skromnych, ale eleganckich strojów – ich wkomponowanie upraszczają niewielkie rozmiary oraz minimalistyczny wzór.

Zwykłe kolczyki na sztyftach

Z identycznych względów kolczyki na sztyftach możemy zakładać także do codziennych kreacji. Do pracy dobrze nosić przede wszystkim kolczyki na sztyftach zdobione syntetycznymi minerałami – prezentują się prawie tak korzystnie, jak naturalne, a ich możliwe zgubienie nie będzie tak dotkliwe. Sztuczne minerały, które naprawdę łatwo komponują się ze sztyftami, to cyrkonie. Niekiedy również warto wybrać kolczyki na sztyftach ze zrobioną z tworzywa sztucznego żartobliwą główką.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]