Wyjątkowa biżuteria z koralem

Kosztowności Robienie zakupów

biżuteria z koralem

Nazwa koral pochodzi od hebrajskiego słowa “gord” oznaczającego amulet. Właśnie dlatego przyjęło się wierzyć, iż jest wzbogacony we właściwości ochronne. Osoby noszące biżuterię z koralem, strzeżone są przed złą energią i złymi duchami. Co więcej, koral relaksuje osoby zestresowane i wzburzone. Symbolizuje bogactwo i niekiedy nazywany jest również drzewem oceanów. Poświęcony bogini miłości, miał wzbudzać uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – świetne uzupełnienie stroju

Uśmiech to najpiękniejsza ozdoba kobiety. Nie można temu zaprzeczać. Jednak odpowiednio dobrana biżuteria jest eleganckim uzupełnieniem stylizacji każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony skromnym dodatkiem, z drugiej zaś ekskluzywną ozdobą, pasuje zarówno do codziennej stylizacji, jak i na specjalne okazje. Koral często spotykany jest w kolorach białych, czerwonych i różowych. Rzadko kiedy ma ubarwienie niebieskie.

Działanie lecznicze biżuterii z koralem

Pozytywnego wpływu biżuterii z koralem dopatruje się również na płaszczyźnie leczniczej. Kamień korala rozgrzewa i ożywia organizm, pozytywnie oddziałując na układ krwionośny. Jego barwa blednie, kiedy organizm jest niedożywiony i cierpi na niedokrwistość. Biżuteria z koralem szczególnie polecana jest osobom młodym. Pomaga uregulować cykl menstruacyjny i korzystnie wpływa na poprawę płodności. Osoby zestresowane i szybko wpadające w złość, mogą zdać się na jego właściwości hamujące. Uznaje się, iż osoba nosząca biżuterię z koralem, może liczyć na stabilne życie , wolne od stresu.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]