Wyjątkowe bransoletki z koralikami

Kosztowności Robienie zakupów

Kliknij tu, aby zamówić bransoletki z koralikami

Bransoletki z koralikami są tym rodzajem akcesoriów, które sprawdzają się na wszystkie spotkania. Mamy możliwość sami je przygotować w zaciszu domowym lub nabyć w butiku. Jednak pierwsze rozwiązanie sprawi, że nasze bransoletki staną się niepowtarzalne.

Bransoletki z koralikami – jak je zrobić?

Najprostszą techniką tworzenia bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa, za pomocą której zrobimy okrągłe bransoletki. Przy wykorzystaniu szydełka, igły i nici możemy stworzyć unikatową biżuterię.Dodatkowo, w Inernecie mamy dostęp do wielu stron, na których możemy zobaczyć tutoriale pokazujące, jak własnoręcznie tworzyć bransoletki z koralikami.

Bransoletki z koralikami – technika Peyote

Trudniejszym sposobem umożliwiającym stworzenie płaskiej bransoletki jest technika Peyote. Wymaga ona większego skupienia i dużej ilości wolnego czasu. Do zrobienia bransoletki tym sposobem niezbędna będzie: żyłka lub nici, koraliki i igła.

Bransoletki z koralikami – wzory

Występuje ogromna ilość wzorców, jakimi możemy posiłkować się podczas pracy nad swoją biżuterią. Dzięki postępowi techniki, możemy wykorzystywania cyfrowych schematów, które znacznie upraszczają tworzenie własnej bransoletki. Dostępne są zarówno jednokolorowe modele, jak i takie, które zawierają przenikanie barw.Jeżeli jednak nie mamy czasu ani umiejętności, możemy znaleźć dobrej jakości bransoletki w sklepach internetowych i stacjonarnych z akcesoriami.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]