Zalety kolczyków na biglach

Kosztowności Robienie zakupów

zamów kolczyki na biglach na www.bizutik.pl

Kolczyki to nie tylko szlachetne kamienie i metale. Istotne są wszak nie tylko ich wzory, ale też walory praktyczne – kolczyki, których nie nosi się wygodnie bez wątpienia rzadko będą wyciągane ze szkatułki. Z tego powodu wybierając biżuterię warto dowiedzieć się, który rodzaj zapięcia posiadają. Różnorodność zapięć jest naprawdę ogromna – angielskie, klipsy czy bigle. Które z nich okażą się najlepszym pomysłem? Dobrze na przykład kupić kolczyki na biglach – są wszak komfortowe oraz doskonale się prezentują.

Jak dobrać kolczyki na biglach?

Kolczyki na biglach polecane są zwłaszcza dla pań o lekko kwadratowej twarzy – bywają wysokie, zatem dodają twarzy ostrości. Bardzo dobrze będą się również prezentowały na owalnej buzi – zwłaszcza, jeśli wybierzemy kolczyki z biglami z długim korpusem. Powinniśmy rzecz jasna zaznaczyć, iż kobiety o nieco innej twarzy też mogą postawić na kolczyki na biglach – wystarczy, że znajdą odpowiedni model.

Kamienie wykorzystywane w kolczykach na biglach

Kolczyki na biglach produkowane są z różnych minerałów – to zależne jest od ich ceny oraz wyobraźni jubilera. Największym zainteresowaniem cieszą się niewątpliwie kolczyki na biglach z topazami, bursztynem i kamieniami syntetycznymi – na przykład z chalcedonem. Które z nich warto kupić? To sprawa naszych upodobań – niekiedy korzystniej wyglądać będą kolczyki z topazem, kiedy indziej dobrze sprawdzi się minerał sztuczny, zatem kupno kolczyków warto przeanalizować samodzielnie.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]